Mayıs 10, 2007

En büyük Ducato Türkiye yollarında

Fiat ürün gamının ticari araç segmentindeki temsilcisi Yeni Fiat Ducato, 25 ili kapsayan Anadolu turuna çıktı. Yepyeni tasarımı ve geniş iç hacmiyle göz kamaştıran Fiat Ducato test sürüşleriyle tüketiciye kendini tanıtacak .

Kasım 2006’da yollara çıkan ve kendi segmentinde hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşan Yeni Fiat Ducato, İstanbul’dan Erzurum’a kadar çeşitli illerde tüketiciye test ettirilecek. Türkiye’nin 7 bölgesindeki belli başlı illerin organize sanayi bölgeleri, toptancı halleri ve iş merkezleri önüne açılacak Fiat Ticari Araçlar çadırlarında sergilenecek olan Yeni Ducato’lar, bölgedeki Fiat bayisi tarafından uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. Test sürüşü yapan tüm müşterilere Yeni Ducato araç alımında 1.000 YTL’lik avantaj sunulacak. Fiat Ducato’nun turu 25 Temmuz’a kadar devam edecek.

Kendine özgü yepyeni görünümüyle göz kamaştıran Fiat Ducato en üst düzeyde konfor ve performans sağladığı gibi hem güvenlik ekipmanları açısından çok zengin hem de işletim maliyeti rakiplerine oranla daha düşük. Yük bölmesi erişimi, boyutları ve yükleme kapasitesi de Yeni Fiat Ducato’da tüm beklentileri karşılayacak şekilde yeniden tasarlandı.

Van, Şasi ve Minibüs versiyonları ile pazara sunulan Yeni Ducato’nun yüksek hızlı trenlerden ilham alan keskin ve aerodinamik hatları aracın dinamizmini, gücünü ve karakterini vurguluyor. 17 m3 yükleme hacmi ile sınıfının zirvesinde yer alan Yeni Ducato’nun sergilenecek modelleri arasında 14+1 ve 17+1 koltuk donanımlı versiyonu, çift kabin uzun açık kasa kamyonet ve van verisyonları yer alıyor. Yeni Ducato’nun geniş bagaj hacmine de sahip olan minibüs versiyonları turizm, personel taşımacılığı, öğrenci servisleri, şehir içi hatlı yolcu taşımacılığı gibi birçok sektörde hafif ticari araç müşterilerine hizmet ediyor.

Tüm Yeni Ducato’larda uzaktan kumandalı merkezi kilitleme, elektrikli ön camlar, elektrik kumandalı ve rezistanslı dış dikiz aynaları, yol bilgisayarı, direksiyondan kumandalı radyo, CD-MP3 çalar, derinliği ayarlanabilir hidrolik direksiyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir