Kasım 8, 2008

En büyük Prestij teslimatı

Temsa Global AŞ, 80 araçlık en büyük Prestij City teslimatını, Halk Otobüsü Kooperatifi’ne yaptı. Filosunu yenileyen Kooperatif, Ankara şehir merkezi ile Sincan arasında, belediye otobüsleriyle hizmet veriyor.
 
Halk Otobüsü Kooperatifi Yetkilileri Nuri Bektaş, Mustafa Çulha ve Özcan Kara yapılan teslimat töreninde; “Hem satış hem de satış sonrası hizmetlerde Temsa Global hep yanımızda, bizi dinliyor.  Prestij City rakipsiz yakıt ekonomisi sunan bir araç. İçi ferah ve ergonomik tasarlanmış. Sincan halkı çok rahat edecek” dedi. Yetkililer ayrıca Prestij City aracını yaygın uzman servis ağı, güvenlik olanakları dolayısıyla da seçtiklerini sözlerine eklediler.
 
Halk Otobüsü Kooperatifi’ne satışı yapan Temsa Global Ankara Bayisi Azizoğlu’nun Yöneticisi Ali Şahin de: “80 adetlik bu teslimat tüm Ankara için bir başlangıç olacaktır, diye düşünüyorum. Biz her zaman her durumda destek için buradayız” dedi.
 
Temsa Global Ankara Bölge Satış Yöneticisi Soner Nalbantoğlu ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Temsa Global garantisi altında bulunan Prestij Ciy'nin yurt çapında 100’e yakın satış ve servis noktası bulunuyor. Yakıt ekonomisi ve istenildiği anda parçasının bulunabilmesi gibi özellikleriyle de öne çıkan Prestij City, Ankaralı hemşerilerime hayırlı uğurlu olsun. Yolcularımıza kazasız belasız seyahatler dileriz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir