Haziran 25, 2012

Esilay Turizm filosuna 3 Prestij kattı

Mersin merkezli Esilay Turizm Özpam Otomotiv’in gerçekleştirdiği teslimat ile filosuna 3 adet Prestij kattı.

2005 yılında kurulan ve filosunda 110 öz mal araç bulunan Esilay Turizm, araç yatırımında tercihini Temsa’nın Prestij ürününden yana kullandı. Gerçekleştirilen teslimat töreni ile araçları Esilay Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Anıl Uğur, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır’dan teslim aldı.


Hedef Akdeniz’in vazgeçilmezi olmak


Personel ve turizm taşımacılığı alanında faaliyet gösterdiklerini ve Akdeniz Bölgesi’nin vazgeçilmez firmaları arasında yer almak istediklerini belirten Esilay Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Anıl Uğur, “Esilay Şirketler Grubu altında bir aile şirketi olarak yolcu taşımacılığının yanı sıra, yol yapım ve inşaat hafriyat işlerimiz bulunuyor. Hedefimiz filomuzda bulunan araçları yenileyerek Akdeniz Bölgesi’nin en önde gelen, vazgeçilmez firmaları arasında yer almak. Daha çok turizm 2012 yılına yönelik şirketimizin aldığı karar doğrultusunda 3 milyon TL gibi bir bütçe araç yatırımına ayrıldı” dedi.


Prestij yatırımlarındaki etkenler


Filolarında 4 Safir bulunduğunu belirten Uğur, “Yeni yatırımda da tercihimiz Temsa’nın Prestij araçlarından yana oldu. Bu tercihimizi belirleyen etkenler arasında fabrikanın bize çok yakın olması, yedek parçanın kolay bulunabilirliği ve ucuzluğu oldu” diye konuştu.


 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir