Nisan 13, 2007

Eskiyi getirene 5 bin YTL indirimli Suzuki Grand Vitara

Suzuki, yeni kampanyasında tüketicilere uygun seçenekler sunuyor. 30 Nisan’a kadar sürecek kampanyada eski otomobilini Suzuki yetkili satıcılarına götürenler istediği Grand Vitara modeline 5 bin YTL indirimli sahip olabilecekler. Suzuki yetkili satıcıları, kampanya süresince takassız alımlarda da tüketiciye aynı indirim olanağını sunacak.

Bu kampanyayı tüketicilerin beklentileri doğrultusunda hazırladıklarını belirten Suzuki Türkiye Genel Müdürü Edmondo Morigi, “Takas kampanyasını yapmamızdaki amacımız tüketicileri memnun etmektir. Suzuki olarak kampanyanın ilgi göreceğine ve ses getireceğine inanıyoruz.” dedi.

Kampanyada tüketicinin beğenisine sunulan Grand Vitara’nın dizel versiyonu 5 kapı ve 1,9 lt motorlu, benzinli versiyonu ise 3 veya 5 kapı ve 2 lt motorlu. Grand Vitara zengin donanımı, etkileyici görünümü, fonksiyonelliği ve konforuyla SUV segmentinde Suzuki’nin rekabetteki elini güçlendiriyor.

Sportif sürüş, üstün teknoloji, güvenlik ve estetik gibi öğelerin bir araya toplandığı bir otomobil olarak ortaya çıkan yeni Grand Vitara, genç, dinamik, agresif ve heyecan verici kişiliğiyle hem zorlu doğa koşullarında hem de şehir içi kullanımdaki performansıyla göz dolduruyor.

Grand Vitara, 6 havayastığı, ECU immobilizer, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, ABS, EBD ve fren desteği, direksiyondan kumandalı 6’lı radyo-CD çalar, cruise kontrol, ön sis farları ve otomatik klima gibi donanım özelliklerini standart olarak sunuyor. Üst modellerde ise anahtarsız çalıştırma, sunroof, deri döşeme, xenon far ve far yıkama, otomatik far yükseklik ayarı ve maun kaplama ön konsol mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir