Ağustos 12, 2008

Eyüp Lojistik'e 100 adet Renault Premium

Türkiye’de üretime başlamasına az bir zaman kala teslimatlarını sıklaştıran Renault Trucks, Gaziantepli kara taşımacılığı yapan Eyüp Lojistik’e 100 adet Renault Premium 440.19 T 4×2 çekici teslimatı gerçekleştirdi.

Teslimat törenine Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Gino Costa, Satış ve Pazarlama Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Satış Sonrası Direktörü Adil Demir, Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk, Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Bartık, İmam Kayalı Oğulları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mazıcıoğlu katıldı.

Anadolu Hisarı’ndaki öğle yemeğinde gerçekleşen kutlamanın devamında Autodrom Tesisleri’ne geçilerek 100 aracın teslimi yapıldı. Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Gino Costa, Premium 440’ların Euro 3 norma sahip olduklarını, bu teslimatla 2008 hedeflerini gerçekleştirmelerine çok yaklaştıklarını ifade etti. Son zamanlarda yapılan en büyük araç devrini gerçekleştirdiklerini belirten Costa, Renault Trucks’ın yerli üretime geçmeden önce yapılan bu teslimatla motive olduklarını, Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık’ın banttan çıkacak ilk yerlmi üretim aracı alma sözünü de aldığını sözlerine ekledi.
 
Eyüp Bartık ise Avrupa’dan Türk cumhuriyetlerine yaptıkları taşımalarla farklı bir şirket olduklarını ortaya koyduklarını belirtirken, Çin’e taşımacılık yapacaklarını da vurgulayarak çalıştıkları ülke sayısının yeni alınan araçlarla beraber 55’e çıkacağını söyledi.7 milyon dolars civarında bir yatırımla araçları aldıklarını belirten Eyüp Bartık” Biz şirketimize güveniyoruz. Ekonomi gelen erken seçimle beraber kötüye de gidebilirdi. Fakat bunlarla ilgilenmeyip adım adım başarı için çabalamaya devam ettik. İngiltere’de bir şirketimiz var ve İngiliz plakalı araçlarımız da bulunmakta. Bunlarla çalışmak da ayrı bir prestij olarak bize katkı sağlayacak” dedi.

2001 yılında kurulmuş olan Eyüp Lojistik, yüksek kapasiteli güçlü filosu ile kara ve deniz nakliyat sektöründe faaliyet gösteriyor. Gaziantep bölgesinin en yüksek taşıma kapasitesine sahip olup yıllık 4.000 yurtdışı seferi gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir