Ağustos 7, 2006

Eyüp Lojistik 61 adetlik Renault Trucks filosuna Sahip Oldu..

Eyüp Lojistik 40 adet Renault Premium Alliance çekici teslim aldı. Renault Trucks bayisi İmam Kayalıoğulları Otomotiv tarafından gerçekleştirilen teslimat törenine Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Gino Costa ve Eyüp Lojistik sahibi Eyüp Bartık katıldı.

2005 yılında 21 adet Renault Premium 420 aracı filosuna katan Gaziantepli Eyüp lojistik firması yeni teslim aldığı 40 adet Renault Premium Alliance’la filosundaki Renault Trucks araç sayısını 60’a çıkarmış oldu.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Gino Costa; “Bugün, bir müşterimizi daha araçlarımızın kalitesi konusunda ikna etmenin gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Son yıllarda hızlı bir gelişim göstererek faaliyet bölgesinde başrolde oynayan Gaziantep’li Eyüp Lojistik firması geçtiğimiz yıl bizden 20 adet Premium çekici satın almıştı. Eyüp Lojistik bu yılki alımıyla bu rakamı üçe katladı” dedi. Costa konuşmasında Avrupa ve tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa çıkan Yeni Premium’a olan taleplerin yüksekliğinden kaynaklığı talepleri karşılamakta zorlandıklarını ifade ederek Premium satışlarının, geçen yılın aynı dönemine göre iki buçuk misli arttığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir