Ağustos 29, 2012

Eze İnşaat araç parkını genişletiyor

Ulaşım ve altyapı sektörünün hızla büyüyen ismi Eze İnşaat, araç parkını Volvo Kamyon ile büyütüyor. Teslim aldığı on beş adet Volvo FMX 500 Hp 8×4 damperli kamyon, Eze İnşaat’ın tüm zorlu işlerini sırtlanmaya hazırlanıyor.

2000 yılında kurulan, ulaşım ve madencilik alanında faaliyet gösteren Eze İnşaat, araç parkını yeni teslim aldığı on beş adet Volvo FMX 500 Hp 8×4 damperli kamyon ile güçlendirmeye devam ediyor. Eze İnşaat, maden ocağındaki zorlu işlerinde FMX’lerin yüksek performansına güveniyor.Eze İnşaat, üstlendiği projelerde kalite, zaman ve maliyet unsurlarında sektör dinamiklerinin önüne geçerek faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Bu anlamda araç parkını genişleten Eze İnşaat, maden ocağının ağır taşımacılık koşullarına uygun hizmet verebilen güçlü motor ve şasi yapısı ile Volvo FMX damperli kamyonları tercih ediyor. Güç, performans ve yakıt tasarrufu gibi benzersiz özellikleri ile Eze İnşaat’ın da araç parkında yerini alan on beş adet Volvo FMX, engebeli ve zorlu arazilerde sürücü güvenliği ve konforu da sağlıyor. Ağır maden ocağı taşımacılığında Volvo Kamyon’un tecrübesine güvenen Eze İnşaat, yeni teslim aldığı FMX damperli kamyonları 47-50 faydalı yük aralığında kullanacak.


Volvo Kamyon Bölge Satış Temsilcisi Erkan Ergene, on beş adet Volvo FMX kamyonun teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Volvo Kamyon olarak, inşaat ve madencilik sektörünün tüm zorlu işlerinin üstesinden gelecek çok güçlü bir kamyona sahibiz. Eze İnşaat’ın teslim aldığı FMX damperli kamyonlar, tüm zorlu işlerinde büyük avantajlar sağlayacak. Performans, yüksek motor gücü, yakıt tasarrufu, sürücü konforu gibi maden ocakları için önemli olan pek çok faydayı FMX ile bir arada sunuyoruz. Bu nedenle Eze İnşaat ile iş birliğimizin uzun yıllar süreceğine inanıyoruz” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir