Haziran 23, 2006

FİAT'TAN SNOWBOARD ŞAMPİYONU OGAN TÜZEL'E DESTEK…

Otomotiv pazarına sunduğu yeni ürünlerle adından sıkça söz ettiren FİAT, snowboard ve kiteboard sporcusu Ogan Tüzel’e sponsor oldu. Fiat sponsorluğunda yarışmaya başlayacak olan Tüzel, ilk yarışmasına18-25 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Kiteboard Dünya Şampiyonası’nın Türkiye ayağında katılacak.
Fiat, yaratıcılık, teknik yetenek, kuvvetli hayal gücü, sanatsal ifade özgürlüğü, eğlece, stil ve orijinallik kavramlarının tamamını aynı aktivite içinde ifade etme yeteneği olarak tanımlanabilecek “free style” konseptini bu sene son üç yılın Türkiye Snowboard Şampiyonu Ogan Tüzel’i destekleyerek sürüdürecek. Türkiye’den FİATI’ın sponsorluğunda Ogan Tüzel’in katılacağı Kiteboard Dünya Şampiyonası Fox, ESPN, Eurosport, Extreme Sports Channel gibi yabancı televizyon kanallarından izlenebilecek.
FİAT’ın sponsorluğuyla madalya arayan sporcumuz Ogan Tüzel ayrıca Temmuz ayında Alaçatı’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası ve Ağustos ayında Çeşme’de yapılacak Kitesurf Beach Classic yarışlarında da mücadele edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir