Mayıs 18, 2007

Filo sahipleri Castrol'ün “Filozof / Akılcı Filo Yönetim Sistemleri” adlı çözüm paketine büyük ilgi gösterdi

Filoların sektörde karşılaştıkları verimlilik ve karlılık sorunlarına hızlı ve pratik çözümler barındıran “Filozof  / Akılcı Filo Yönetim Sistemleri”, 4-6 Mayıs 2007’de Kızılcahamam’da yapılan TOFED toplantısında bir kez daha filo sahiplerinin ve filo yöneticilerinin beğenisine sunuldu.
Castrol Filozof Eğitim ve Tanıtım TIR’ında yapılan sunumlarda Castrol yetkilileri, Castrol TIR’ında üç gün boyunca filo sahiplerinin sorunları için geliştirdikleri çözümleri anlattılar.
Filolardaki tüm araç ve sürücüler için büyük avantajlar sağlayan Ücretsiz Yol Yardımı ve Sağlık Desteği, yakıt giderlerinde yüzde 5’e ulaşan tasarruf sağlayan ve dünyada emsali olmayan Castrol Elixion 0W-30, filo sürücülerini daha yakından tanımak ve işe uygunluklarını işe alış safhasında öğrenmelerini sağlayan İdeal Sürücü Testi, filo araçlarının yoldaki hareketlerinden filo sahiplerini haberdar eden Araç Takip Sistemi, başarılı sürücülerin motivasyonunu ve verimini artıran Sürücü Performansı Ödül Programı, sürücülerin filo araçlarını daha uzun süreli ve güvenli kullanmalarını sağlayan Emniyetli Araç Kullanımı ve doğru kullanımla filoların işletim giderlerinden büyük ölçüde tasarruf ettiren Ekonomik Araç Kullanım Eğitimlerini içeren Castrol Filozof Akılcı Filo Yönetim Sistemleri, bütün ayrıntılarıyla filo sahiplerine anlatıldı.
Sorunlarına birebir çözümler öneren “Castrol / Filozof Akılcı Filo Yönetim Sistemleri” sunumunu üç gün boyunca izleyen yaklaşık 200 katılımcı, sorunlarını yakından takip ettikleri ve kendilerini bu kadar iyi tanıdıkları için Castrol’e memnuniyetlerini belirttiler.      
Castrol yetkilileri, Filozof Akılcı Filo Yönetim Sistemleri ile ilgilenen ve 0212 4737737 no’lu telefonu arayan tüm filo yetkililerini tek tek ziyaret ederek, çözüm paketini yüz yüze anlatmaya devam ettiklerini ifade ettiler.
Sunuma katılanlar arasındaki 10 kişiye Castrol teknolojisinin en son geliştirdiği ürünlerinden biri olan ve yakıt giderlerinde yüzde 5’e ulaşan tasarruf sağlayan 2’şer adet 20 litrelik Castrol Elixion 0W-30 hediye edildi.
Yaklaşık 600 kişinin katıldığı toplantıya Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da davetliydi. Yıldırım, toplantı çıkışında Castrol TIR’ını da ziyaret ederek Castrol ekibini kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir