Kasım 8, 2008

Filolar Axor'la kuvvetlendi

Mercedes-Benz Türk AŞ, Tarım Transport AŞ, Beşerler Gıda San. AŞ ve Altay Nakliyat Ltd. Şti.'nin  filolarını da yeni Axor'larla güçlendirdi. Geçtiğimiz günlerde  Mercedes fabrikasında yapılan törenlerle firmalar yeni çekicilerinin anahtarlarını teslim aldılar.
 
10 adet Axor çekici satın alan Hatay'ın nakliyecilerinden Tarım Transport AŞ'nin Firma Müdürü Deniz Kananoğulları, tören sırasında, 2009 yılı içerisinde de Axor alımlarına devam edeceklerini belirtti. Kananoğulları Axor'u tercih etme nedenlerini ise şöyle açıkladı: ” Arap sahrasında nakliyecilik yapıyoruz. Sahra iklimine en uygun aracın  Mercedes-Benz olduğunu düşünüyoruz. Mercedes-Benz Axor'u güçlü ve dayanıklı olduğu için tercih ediyoruz. Ayrıca Araçların ikinci el değerinin yüksek olması da bizim için ayrı bir avantaj.”
 
Un, bulgur ve makarna imalatında faaliyet gösteren Beşerler Gıda San. AŞ de 10 adet Mercedes-Benz Axor çekici ile filosunu genişletti. Mercedes-Benz Türk Kamyon Müşteri Merkezi Grup Şefi Alper Aydın ve Teknik Eğitmen Halil Eryılmaz 'ın katıldığı törende Beşerler Gıda San. AŞ. Nakliye Müdürü Mehmet Sait Sezgin: “Son yıllarda gıda sektöründeki hızlı gelişmeye ayak uydurmak için Mercedes araçları tercih ediyoruz. Az yakıt tüketmesi, yedek parça ihtiyacının çok az olması ve ikinci el değerinin yüksek olmasından dolayı Axor'u tercih ediyoruz” dedi.
 
İzmit ve Bursa'dan Rusya’ya sunta taşımacılığı yapan Altay Nakliyat Ltd. Şti. ise filosunu 5 adet  Mercedes-Benz Axor çekici ile güçlendirdi.  Altay Nakliyat  firma sorumlusu Hasan Yavuz teslimat töreninde yaptığı konuşmada; filolarında bulunan 17 aracın tamamının Mercedes-Benz marka araçlar olduğunu ve araçlardan çok memnun olduklarını belirterek; 2009 yılı içinde 5 adet daha Mercedes-Benz Axor'u filolarına katacaklarını açıkladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir