Eylül 3, 2012

FiloTürk 'İyi Olan Kazansın' dedi

Araç takip sistemleri sektör lideri FiloTürk, iş ortakları için düzenlediği kampanya ile sektörde bir ilke imza attı. Araç takip sistemleri sektöründa daha önce hiç yapılmamış bir kampanya başlatan FiloTürk, kampanya sürecinde en çok satış yapan iş ortağına BMW armağan etti. Kampanyanın galibi FiloSistem oldu.

Avcılar Borusan Oto’da gerçekleştirilen ödül töreninde FiloSistem sahibi Vedat Aygün, aracına kavuşmanın heyecanı içindeydi. Yeni aracının anahtarını FiloTürk Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu’nun elinden aldı.


FiloTürk Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu, Vedat Aygün’ün heyecanını paylaşırken, düzenledikleri kampanya hakkında, “FiloTürk olarak müşterimizden iş ortağımıza kadar herkesin kazanmasını hedefliyoruz. Bu ödülü bunun en büyük örneği olarak gösterebiliriz. FiloSistem kısa sürede yakaladığı satış rakamı ile ödülün sahibi oldu. Sektörde bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizimle gerek iş ortağı gerek müşteri bazında çalışan herkes kazanıyor” dedi.


Aygün, kazandığı aracının anahtarını alırken, “FiloSistem olarak kısa sürede yakaladığımız satış rakamları sayesinde ödüle ulaştık, yani iyi olan kazandı, sektörde bir ilk olan kampanya sayesinde ekip arkadaşlarımızın da rekabeti ve heyecanı arttı” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir