Mart 1, 2012

FiloTürk'ten yeni hizmet paketleri

FiloTürk, Şubat 2012’den itibaren “Paketler Arası Geçiş”, “Süresiz Garanti” ve “Günde 1 TL’ye Araç Takip Sistemi’nizi Değiştirin” uygulamalarını hayata geçirdi.


Firma bu yenilikleri kapsamında, farklı marka araç takip sistemi kullanan firmalara, cihaz değişim bedeli ve aylık hizmet bedeli de dahil olmak üzere ayda sadece 20 TL’den başlayan ödemeler ile FiloTürk Araç Takip Sistemi’ne sahip olma imkanı veriyor. Araç Takip Paketi kullanan müşterileri de aradaki fiyat farkı ücretiyle Filo Yönetim Paketi’ne geçiş yapabiliyorlar. Ayrıca abonelik sözleşmesi imzalanmış ve abonelik borcu olmayan müşterilerinin kullanımında olan mobil birimler, arızalanma sebebi ne olursa olsun garanti kapsamına alınıyor. Abonelik borcu olmayan müşterilerin arızalanan birimleri ücretsiz olarak değiştiriliyor. Arızalanan veya servis gerektiren bütün işlemlerde hizmet bedelini FiloTürk karşılıyor. Sadece SIM kart değişim ücreti ve başka araca montaj gibi hizmetler bedel karşılığında gerçekleştiriyor.


FiloTürk Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada; araç takip sistemlerinin yakıt, zaman ve çevre kirliliğini azaltmak gibi birçok faydası bulunduğunu ifade ederek şunları söyledi:


“Türkiye’de 8 milyon ticari aracın sadece yüzde 3’ünde kullanılan araç takip sistemlerini yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. FiloTürk olarak ürün ve hizmetlerimizi bu doğrultuda yeniden yapılandırdık ve paketler arasında geçiş olanağını başlattık. Farklı markaların araç takip sistemlerini kullanan ama memnun olmayan firmalara özel Değişim Kampanyası’ndan yararlanma fırsatı sunuyoruz. Araç Takip Sisteminde bir ilk olan bu uygulamayı hayata geçirdik. Değişim Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen ve kullanmakta olduğu sistemi değiştirmek isteyen firmalara, günde 1 TL’ye Araç Takip Sistemi sağlıyoruz. Ayrıca “ucuz fiyat, kalitesiz ürün” önyargısına karşı abonelerimize ürün ve hizmetimizde süresiz ve koşulsuz garanti hizmeti sağlıyoruz.”

Hedef 2012’de % 40 büyüme


Mobil araç takip sistemleri sektöründe Türkiye’nin ilk mobil takip operatörü olan FiloTürk, 2012 yılında da istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. 2011 yılında 9 bin müşterisine 100 binden fazla araçta mobil takip hizmeti sunan ve yılı 10 milyonun üzerinde bir ciro ile tamamlayan FiloTürk, 2012 yılında yüzde 40 oranında büyümeyi hedefliyor.


FiloTürk, 2012 yılında sistem, teknoloji, bilişim alt yapısında yapacağı yenilik ve yatırımlarla hizmet verdiği araç sayısını 140 binin üzerine çıkarmayı, aldığı ödüllere 2012’de yenilerini eklemeyi amaçlıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir