Mart 18, 2013

Ford Cargo 1846T çekicilere özel yağ: Formula LD 5W-30

Ford’un yeni pazara sunduğu Ford Cargo 1846T model çekici için özel yağ geliştirildi. FMY markası ile üretilen ve Formula LD 5W-30 ismi ile pazara sunulan orijinal yağ Ford tarafından onaylandı.

Yakıt ekonomisi sağlama özelliği ile öne çıkan Formula LD 5W-30’un, Ford Cargo 1846T çekiciler için özel olarak geliştirildiği belirtilerek, yeni ürünün, Ford’un önerdiği uzun yağ değişim aralığına uygun üstün performanslı sentetik motor yağı olduğu belirtildi.

FMY Formula LD 5W-30’un uzun yağ değişim aralığı ihtiyacını karşılaması ve yakıt ekonomisi sağlamasının yanında, düşük sıcaklıklardaki mükemmel akıcılığı sayesinde soğukta kolay çalışma ve ilk çalışma anında oluşabilecek aşınmalara karşı etkin koruma özellikleri, FMY Formula LD 5W-30’u Ford Cargo 1846T çekiciler için ideal motor yağı haline getiriyor.

FMY Formula LD 5W-30’un kurum ve tortuları bünyesinde tutan özel formülü etkin yağlama sağlarken, Kapalı Devre Karter Havalandırma Sistemi olan turbo şarjlı motorların hava emiş sistemlerinde depozit oluşumunu da önlüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir