Mart 9, 2007

Ford Yetkili Servisleri'nde Kampanya var

Ford Yetkili Servisleri, Mart ayında garantisi biten Ford araclar için avantajlı bakım sunuyor…
Gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrasında, müşteri memnuniyetini ön planda tutan otomotiv sektörünün 5 yıldır lider firması Ford Otosan 12 – 31 Mart 2007 tarihleri arasında Ford Yetkili Servislerinde uygulanacak servis kampanyası  ile garanti süresi biten tüm Ford marka araçlar için avantajlı servis imkanı sunuyor.

Tüm Türkiye genelinde 12-31 Mart tarihleri arasında 111 Ford Yetkili Servisinde uygulanacak kampanyada, garanti periyodu dışına çıkmış, 96 model ve sonrası Ford marka araçlara özel avantajlarla bakım uygulanacak.

Kampanya kapsamında bakıma gelen araçlara, yüksek kalite ve mühendislik standardı ile üretilen Ford markalı orijinal motor yağı ücretsiz değiştirilecek, mekanik onarımda her 100YTL için 30 YTL indirim, 50 YTL ve üzeri işlemlerde WorldCard’a özel artı 3 World taksit sunulacak.
Ayrıca, kampanya süresince Ford Direkt Hattını arayarak müşteri bilgilerini güncelleyen ilk 450 garantisi bitmiş araç sahibine oto süpürgesi hediye edilecek.

Ford Yetkili Servisleri’ni kullanan ve garantisi bitmiş araçlar ise; Ford Güvence sisteminin uzatılmış garanti paketlerine de kredi kartı ile ödemede 10 taksit, nakit ödemede yüzde 10 indirim avantajından yararlanarak sahip olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir