Eylül 14, 2012

Fuarın yenilikçileri arasında Meiller de var

Meiller, iki yılda bir gerçekleşen ve karayolu taşımacılığı sektöründe kullanılan kara taşıtlarının vitrini haline gelen IAA 2012 Fuarı’nda açık havada 5, inovasyon platformunda 4, fuar içindeki standında 5 modelini sergileyecek.

Meiller teknolojilerinin yakından tanıtılacağı standında ziyaretçiler yarım boru tipi kamyon üzeri damper, üç yöne devrilebilir damper, hidrolik sistemleri, çift kollu atık taşıyıcı, kancalı atık taşıyıcı gibi tüm ürün gamını yakından tanıma fırsatı bulabilecekler. Ayrıca, önceki modeline kıyasla daha  hafif yapısıyla yakıt ekonomisi ve daha fazla faydalı yük taşıma olanağı sağlayan yeni hafifletilmiş tip yarı römork da ziyaretçilerin beğenilerine sunulacak.

Fuar alanındaki yaklaşık bin metrekarelik standında satışlarının yüzde 70’ini gerçekleştirdiği inşaat sektörüne yönelik ürünlerinin yanı sıra, güvenlik teknolojisinde  kilometre taşı olan Meiller branda sistemleri, ISAR kontrol ünitesi (Yük Boşaltma), ekonomik bir seçenek olarak kısa tip yarı römork damperi ile faydalı yük avantajı sunduğu alüminyum yan duvarlı üç yöne devrilebilir damperleri yer alacak.

Meiller için büyük önem taşıyan IAA Fuarında, sektörünün önde gelen ağır ticari araç üreticileri ile geliştirdiği projeler sonucu üretilen üstyapı ürünleri de farklı markalardaki araçlar üzerinde yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir