Ekim 23, 2007

Garanti süresi biten Hyundai'lere %30 indirimli servis hizmeti

Hyundai, garanti süresi biten araçlar için düzenlenen servis kampanyasını bu sefer yüzde 30 indirimle tüm Türkiye çapındaki yetkili servislerinde tekrar uyguluyor. Hyundai’nin bu servis kampanyası, 22 Ekim – 3 Kasım 2007 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya dahilinde tüm yedek parçalarla birlikte debriyaj, fren ve klima sistemi bakımında yüzde 30 indirim uygulanıyor. Ayrıca tüm bakım işçiliklerinde de yüzde 30 indirim sunuluyor. Bunun dışında 15 Ekim tarihinden itibaren Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelen tüm Hyundai araçlara 3 Kasım’a kadar 20 kontrol noktasından oluşan ücretsiz check-up yapılıyor ve tampon rötüşü, klima-akü kontrolü ve dış yıkama hizmetlerinden de ücret alınmıyor.

Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, silecek, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler gideriliyor.

Hyundai ilk kez, 2004 yılı Kasım ayından itibaren satılmaya başlanan tüm modelleri için      5 yıl üretici firma mekanik garantisi sunmaya başlamıştı. Bu süreden önce satılan araçlar için     3 yıl mekanik garanti süresi sunuluyordu. Söz konusu bu kampanyadan, 2004 yılından önce satılan ve garanti süresi dolan tüm Hyundai modelleri yararlanabilecek.

Hyundai, garanti süresi dolan araçlar için düzenlenen bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için, araç sahiplerini Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 95 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor.

Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyen tüketiciler, www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir