Ekim 24, 2012

Gazi-Tur Nakliyat, 5 adet çekici aldı

TIRSAN bayisi DAF-TIRSAN Otomotiv’in Samandıra lokasyonunda gerçekleştirilen teslimat töreni ile Gazi-Tur Uluslararası Nakliyat, 5 adet DAF XF 105.460 çekiciyi filosuna dahil etti.

DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Direktörü Lale Yiğit Bayoğlu’ndan araçlarını teslim alan Gazi-Tur Ulus. Nak San. ve Tic. Ltd. Şti. yöneticisi Muhammed Fatih Serin, DAF-TIRSAN Otomotiv ile geliştirdikleri işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serin,''‘Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet veren DAF-TIRSAN Otomotiv’den aldığımız kaliteli hizmet satın alma kararımızı verirken etkili olan en önemli faktör oldu'' dedi.

Muhammed Fatih Serin, ''DAF çekicilerin kalitesi, her yol şartında ve her tip yükle güvenle kullanılması tercih sebebimizdir. TIRSAN markasının güven veren duruşu ve DAF-TIRSAN Otomotiv’in çözüm odaklı yaklaşımları nedeniyle işbirliğimizin uzun yıllar süreceğine inanıyoruz'' dedi.

1976 yılında Gaziantep’te kurulan Gazi-Tur Ulus Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin filosu 17 adet çekici ve 17 adet TIRSAN treylerden oluşuyor. Mersin şubesi ile de hizmet veren firma gıda taşımacılığında sektörde ön plana çıkıyor. Almanya, Hollanda, Belçika başta olmak üzere Avrupa ülkelerine, Türki Cumhuriyetleri'ne, Irak, Kuveyt, Suudi Arabistan, Abudabi ve Dubai’ye gıda taşımacılığı yapıyor. Firma, 2001 yılından bu yana filosuna kattığı tenteli araçlarla birlikte Balkan ülkeleri, Yunanistan, İsviçre, Fransa ve Avusturya’yı da çalıştığı ülkeler arasına kattı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir