Ağustos 14, 2012

GEFCO, 2012 yılının taşımacılık şirketi oldu

İstanbul, 14 Ağustos 2012 – Kurulduğu günden bu yana Avrupa’daki en iyi lojistik sağlayıcılarından biri olan GEFCO, The Instıtute of Transport Management (ITM), tarafından büyümeye yönelik çalışmalarının yanı sıra yenilik, müşteri memnuniyeti, çevresel ve sosyal sorumluluk ile personel gelişimi konularındaki çalışmaları ile ''2012 yılının Taşımacılık Şirketi'' seçildi.

600 uluslararası rotaya bağlanan 157 depoya sahip olan yılda 18 milyon ton navlun ve 3.2 milyon araç taşıyan GEFCO; montaj tesislerinden depolama merkezlerine, bayilere ve kiralama şirketlerine gerçekleştirdiği etkin araç ulaştırma hizmetleriyle ve teslimat öncesi araç hazırlık ve filo yönetim faaliyetleriyle rakipleri arasında öne çıkıyor.

Üreticilere yönelik bir lojistik sağlayıcısı olan GEFCO, müşterilerine spesifik proje mühendisliği de dahil olmak üzere ulaştırma ve teslimattan, katma değerli hizmetlere kadar 40’ın üzerinde hizmet sunuyor.

Araç üreticileri ve parça tedarikçileri, motosiklet üreticileri, sağlık hizmeti ve tüketici ürünleri ile endüstriyel ve elektronik sektörlerini kapsayan geniş müşteri portföyüyle pek çok endüstride uzmanlığını ispatlayan GEFCO’nun aldığı ödül ile ilgili olarak, GEFCO Türkiye Genel Müdürü Fulvio Villa, GEFCO’nun bu prestijli ödüle layık görülmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Villa, “Şirketimizin başarısı; GEFCO’nun taahhüt, hizmet tutkusu, dayanışma, yenilik ve şeffaflık değerlerine sadık kalan çalışanlarının birleşmiş ve yapıcı davranışlarına dayanır. GEFCO’nun kurumsal kültüründen aşama aşama doğan bu değerler uygulamalarımızı desteklemektedir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir