Mayıs 15, 2008

Genpar Otomotiv, Çatalca'nın yeni midibüslerini temsil etti; 2008 model Iveco Eurocity seferlere başladı

Otoyol – Iveco ürünleri arasında yer alan Eurocity midibüslerin üretim ve satışı yeniden başladı.  Bu doğrultuda 2008 model ilk Eurocity  midibüsler Çatalca – İstanbul hattında iş başı yaptılar. Çatalca’nın Eurocity midibüslerinin satışı Iveco bayilerinden Genpar Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.

İlhami Ayaz tarafından kurulan ve uzun yıllardır Iveco’ya satış ve satış sonrası hizmetler veren Genpar Otomotiv’in Satış Yöneticisi Bahri Üçüncü, Iveco ile özdeşleşmiş bir firma olduklarını belirterek, “Bu nedenle Iveco’nun ithal ürünleriyle birlikte Eurobus ve Eurocity midibüslerin satışını da sürdürüyoruz. Pazardan gelen talep doğrultusunda Otoyol – Iveco ile Otokar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda üretilen Eurocitylerin temel teknik özellikleri 2007 modelleri ile aynı. Eurocity, güçlü Tector motoru, 6 ileri vitesli şanzımanı, geniş iç hacmi ve yüksek yolcu kapasitesi ile müşterilerin tercihi olmaya devam ediyor. Eurocity’e yönelik çok önemli miktarda talep topladık. Yeni talepler almaya da devam ediyoruz. Biz satış tecrübemiz, satış sonrası hizmet gücümüz ile Iveco müşterilerinin tercihi durumundayız önemli olan müşterilere istedikleri zaman ürünlerini teslim etmektir.” dedi.

Konuyla ile ilgili olarak Genpar Otomotiv Genel Koordinatörü Sıtkı Mengüç Habiboğlu da şunları söyledi: “Iveco ticari taşıt pazarının en köklü markalarından biri. Gerek ürünleri ve bu ürünlerin temel özellikleri ile bütünleşmiş müşterileri, gerek Iveco ürünlerini iyi tanıyan  ve tüm Türkiye’ye yayılmış satış ve satış sonrası hizmet teşkilatıyla…Kısaca Iveco bir ekol. Bu ekol içinde yetişmiş, markaya ve müşterilerine yıllarca hizmet etmiş bir insan kaynağı var… Bunlar  sadık Iveco bayileri… Iveco satışları ithal ürünleri ile birlikte Türkiye’de üretimi yapılacak, pazarın benimsediği ve sevdiği, verimli ve karlı bulduğu ürünlerle devam ediyor. Bu ürünlerin en önemlileri arasında Eurobus ve Eurocity midibüs serileri var.”

Genpar Otomotiv
Tel: 0212 430 73 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir