Haziran 21, 2012

Global lojistiğin Türk yüzü logitrans

Dünya ticaretin seyri ve genel politikalarla uyumlu gelişen Türkiye’nin lojistik süreçleri, ilgiyle izleniyor. Her platformda adından daha çok söz ettiren Türk lojistik operatörleri, global lojistik ağlarla bağlarını güçlendiriyor. Bunun için alt yapı kadar lojistiğe hizmet eden etkinliklerin de önemli bir katkısı bulunduğunu belirten logitrans Transport Lojistik Fuarı Müdürü Altınay Bekar, ‘logitrans bu etkinliklerin başında geliyor’ dedi. Altınay Bekar, şunları söyledi:

“Türk taşımacılık ve lojistik dünyası, alt yapısını giderek güçlendirirken, dünya pazarlarına ürüne dönüştürülmüş hizmet paketleri de sunmaya başladı. Bunu yapmak için en etkili ortam ve araçları kullanmayı başarıyla sürdüren Türk şirketleri, basiretli yöneticilerinin arzu ve çabalarıyla daha da ileriye gidecek.”


logitrans sayesinde Türk taşımacılık ve lojistik hizmetlerinin dünyaya gerçek yüzünü gösterebildiğini belirten Altınay Bekar; ‘Türkiye ve Türk lojistikçileriyle karşılaşan, yavaş yavaş iş yapmaya da başlayan dünya şirketlerinin sayısı hızla artıyor’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir