Temmuz 11, 2013

GLS Global çekici parkını genişletti

Iveco yetkili satıcılarından Kılıçlar Otomotiv, GLS Global Lojistik'e 3 adet, yeni  Stralis Hi-Road AT460 çekici teslim etti.

Kılıçlar Otomotiv, 9 Temmuz tarihinde Mersin tesislerinde yapılan törenle, bölgede hızlı büyüyen uluslararası nakliye firmalarından biri GLS Global’e 3 adet Iveco Stralis çekici teslimatı yaptı. GLS Global, bu teslimat ile elindeki çekici parkını 23 adete yükseltmiş oldu.
Avrupa ve Balkan ülkelerine çalışan GLS Global Lojistik'in araç parkındaki Iveco marka çekici sayısı ise bu son 3 adetle 12 adete ulaştı.

GLS Lojistik firma sahibi Ahmet Kodaz, teslimat töreninde yaptığı açıklamada, Iveco marka yeni çekicilerin kalitelerinin 3 Yıl/450.000.-Km olarak değişen yeni garanti şartları ile artık resmen tescillendiğini belirterek, değişen yeni kabinlerin estetik görünümleri ile daha da mükemmel olduğu ve donanım seçenekleri ile rakiplerinden ayrıldığı ifade etti.

Teslimat törenine, GLS Global Lojistik firması sahibi Ahmet Kodaz’ın yanı sıra Kılıçlar Otomotiv Genel Müdürü Kurtuluş Saylam, Genel Müdür Yardımcısı Kenan Kılıç ile Ağır Vasıta Satış Müdürü Hasan Kayın katıldı.

Törenin ardından Kılıçlar Otomotiv Genel Müdürü Kurtuluş Saylam tarafından  Ahmet Kodaz’a günün hatırasına bir plaket verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir