Temmuz 10, 2013

GO’nun 5’nci yakıt istasyonu Bolu’da açıldı

GO yakıt istasyonları, Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Konya’da (Karatay, Ereğli) ve İzmir’de (Kınık, Bergama) açılan GO yakıt istasyonlarının 5’ncisi Bolu’da açıldı.
“Yolların en saygın yakıt istasyonu” olmak üzere yola çıkan GO’nun 5’nci yakıt istasyonu, düzenlenen törenle Bolu’da, Borazanlar Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Bulvarı üzerinde hizmete girdi. İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ve İpragaz yöneticilerinin yer aldığı, GO bayisi Bolpet Petrol yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine, yerel yöneticiler, iş dünyası ve sektör temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlar da katıldı.

GO, özgün yapısı ile akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlattı

Renklerini yollardan alan özgün tasarımı, su ve elektrik tasarrufundan geri dönüşüme kadar güçlü çevresel hassasiyetleri, bayilerine “söz hakkı” veren BADO (Bayi Dostu) dağıtım sistemi ile Türkiye akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan GO, hizmet ve ürün kalitesi ile de araç sahiplerinin büyük beğenisini topluyor. Aracı, aldığı yakıt tipi ve miktarı ne olursa olsun tüm müşterilerine eşit ve kaliteli hizmet sunan yeni nesil GO yakıt istasyonları, yüksek standartlardaki ürünleri ile de kısa sürede ‘yolların aranan markası’ oldu.

Yüksek performansı ile tasarruf sağlıyor, motor ömrünü uzatıyor

Yeni nesil GO yakıt istasyonlarında sunulan ENO serisi yakıtlar ile bir performans yakıtından beklenilen her şey karşılanıyor. ENO serisi benzin ve dizeller; özel geliştirilmiş yakıt katkıları sayesinde, düzenli kullanımda araç motorlarını başarıyla temizliyor. GO’nun ENO serisi yakıtları, katkısız yakıtlara kıyasla; yakıt tüketimini düşürüyor, araç ömrünü uzatıyor, bakım giderlerini azaltıyor, motor performansını artırıyor ve daha az karbon emisyonu ile doğanın korunmasına katkıda bulunuyor. GO yakıt istasyonlarında; GO ENO 95 ve GO ENO 97 benzin çeşitlerinin yanı sıra GO ENO euro diesel ile GO diesel akaryakıt alternatifleri sunuluyor.

Her koşulda ekonomik, konforlu ve yüksek performanslı yolculuk

Türkiye’de ilk LPG dolum tesisini kuran İpragaz’ın 50 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikim ile geliştirilen İpragaz Otogaz; otogaz müşterilerinin yüksek performanslı ve ekonomik ürün talebini tam anlamıyla karşılıyor. Tüm zorlu hava koşullarında dahi yüksek performans sunan, motorun ömrünü uzatan İpragaz Otogaz, aynı zamanda vuruntusuz ve titreşimsiz çalışma da sağlıyor. Çabuk buharlaşarak gaza geçme süresini kısaltan, rampalarda çekiş gücünü artıran İpragaz Otogaz, ekonomik, güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi sunuyor.

Dünyanın en prestijli sentetik yağ üreticisi, GO yakıt istasyonlarında

Sentetik yağ üretiminde teknoloji lideri ve dünyanın en prestijli markası olan Mobil 1, GO yakıt istasyonlarında, müşterileri ile buluşuyor. Geleneksel motor yağlarının ötesinde performans sunan ‘aşınma önleme’ teknolojisini içeren Mobil 1, otomobil üreticilerinin en katı standartlarını dahi karşılıyor; aşırı koşullar altında bile motor aşınmasına karşı üstün koruma sağlıyor. Kritik motor parçalarını korumak için aşırı sıcaklıklarda hızla akan Mobil 1, performansını en üst düzeye çıkardığı motorun, ömrünü de uzatıyor. 

Trafikteki herkesin tüm temel ihtiyaçları, GO Market’te karşılanıyor

Kolay, keyifli alışveriş ve konfor için tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü GO Market, işlevsel iç planlaması ve etkileyici dış mimarisi ile yeni nesil yakıt istasyonu GO’da yerini alıyor. GO Market’te Türkiye ve dünyadan seçkin markalar, ideal ürün yerleşimi ve tazelik garantisi ile sunuluyor. GO Market’te yer alan tuvaletler, hem su ve enerji tasarruflu ekipmanlarla donatılmış, hem de kolay temizlenebilir ve bakteri üretmeyen tasarımlara sahip. Üstelik Türkiye’de ilk kez standart olarak GO yakıt istasyonlarında yer alan özel “aile tuvaletleri” ile de; çocuklu ailelere büyük rahatlık sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir