Temmuz 23, 2007

Goodyear'dan taksicilere “Mobil Satış ve Servis” hizmeti

Goodyear, taksicilerin yoğun çalışma koşullarında hizmet sağlayacak “Taksi Mobil Satış ve Servis” projesini hayata geçirdi. Yardım servisinin mobil ekipler aracılığıyla, taksicilerin lastik arızası nedeniyle yaşadıkları sorunlarda servis alarak yapılacağı bildirildi.

Konuyla ilgili olarak Goodyear Lastikleri Müşteri Hizmetleri Müdürü M. Akif Kaya, “Taksici esnafı trafikte hem yol ve hava koşullarının getirdiği zorluklarla hem de günlük sıkıntılarla uğraşıyor. Bir de onlara zaman kaybettirecek lastik arızası gibi sorunlar çıkınca günlük kazançlarından da kayba uğruyorlar. Bu sorunu en aza indirmek için biz Goodyear Lastikleri T.A.Ş. olarak yeni bir servis hizmeti başlattık. Taksici esnafına yerinde, hızlı ve etkin bir servis verebilmek için mobil satış ve servis hizmetimizi hayata geçirdik” şeklinde konuştu.

Bir taksi herhangi bir lastik sorunundan dolayı yolda kaldığında Goodyear’la bağlantıya geçerek yardım talebinde bulunabiliyor. Taksiciye en kısa zamanda, en yakında bulunan Goodyear Taksi uzman bayisine bağlı, mobil satış ve servis aracı ulaşıyor. İçinde lastik sökme takma aleti, kompresör, balans, kriko, bijon tabancası gibi donanıma sahip araç ve yine taksi uzman bayiine bağlı özel eğitim almış mobil satış ve servis (MSS) elemanı, yerinde lastik servis ve tedariğinde bulunuyor.
Taksicilerin Goodyear mobil satış ve servis hizmeti almak için kendi bölgelerinde bulunan gezici servisi telefonunu aramaları yeterli olacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir