Temmuz 24, 2012

Goodyear, GE Equipment Services Europe'la anlaşma imzaladı

Goodyear ile global ekipman şirketi GE Equipment Services Europe, lastik tedariği ve servis hizmetleri için bir anlaşma imzaladı. Goodyear, Avrupa’nın en büyük lastik anlaşmalarından birine imza atarak GE Equipment Services Europe B.V. ile üç yıl için, şirketin Avrupa TIP Römork Hizmetleri filosuna lastik tedariği ve hizmeti sunacak.

Avrupa’nın en büyük ve çeşitli römork, tanker ve kamyon filolarından birine sahip olan, yaklaşık 70 bin aracı bulunan TIP Römork Hizmetleri, römork kiralama ve leasing işlerinde endüstri liderliğini elinde bulunduruyor. Şirket, hem kısa hem uzun vadeli kiralama ve leasing işlemleri için çok geniş bir ekipman yelpazesi de sunuyor.

Sözleşme; TIP filosu için lastik tedariği ile birlikte Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS) lastikle ilgili diğer yönetim hizmetlerini de kapsıyor. İnternet tabanlı bir lastik yönetim sistemi olan FOS’a, hem Goodyear hem de müşterileri tarafından erişim sağlanabiliyor.

Raporlama fatura ile en iyi yönetim uygulaması

TIP Römork Hizmetleri Avrupa Operasyon Lideri Paul Beadle, “TIP Römork Hizmetleri olarak, müşterilerimize daima en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Goodyear ile yaptığımız işbirliği, araçlarımızın mükemmel destek ile en iyi performansa sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda raporlama ve faturalandırma sayesinde en iyi yönetim uygulamalarına da sahip oluyoruz” dedi.

'Sözleşmenin yenilenmesi başarımızın kanıtı'

Goodyear EMEA Kamyon Lastikleri Pazarlama Direktörü Boris Stevanovic ise şunları söyledi, “TIP Römork Hizmetleri için 2006’da da sözleşme imzalamıştık. Sözleşmenin yenilenmesi hem iki şirket arasındaki başarılı ilişkilerin hem de Goodyear lastiklerinin performansları ile sunulan hizmetin kalitesinin en güçlü kanıtıdır. TIP Römork Hizmetleri’nin lastik ve lastik hizmetleri sağlayıcısı olarak yeniden Goodyear’ı seçmiş olmasından memnuniyet duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir