Nisan 18, 2013

Goodyear, kamyon şöförleriyle buluşuyor

Goodyear, Nisan ayından itibaren Türkiye çapında 34 ili dolaşarak “Yol Arkadaşı” kamyoncu müşterileri ile bir araya geliyor. Goodyear tarafından 3. kez düzenlenen ve geleneksel hale gelen etkinliğin amacı kamyon şöförleriyle bir araya gelerek, onların ihtiyaç duyduklarında yanlarında olduklarını vurgulamak.
 

18 Nisan’da Tekirdağ Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’nde Goodyear yöneticilerinin katılımıyla başlayacak etkinlikte Goodyear yetkilileri, kamyon lastiklerindeki yenilikler, yeni ürünler ve kampanyalar ile ilgili katılımcıları bilgilendirecekler. Bu etkinlikler içinde ödüllü yarışmalar yapılacak, kamyon şöförleri arasından Goodyear lastiklerini test edecek marka elçisi seçilecek. Ayrıca aktivite sırasında uzman diyestisyenler vucut kitle endekslerini ölçecek ve sağlıklı yaşam konusunda tavsiyelerde bulunacaklar.

Goodyear’ın her daim tüketicilerinin ihtiyaç ve isteklerine önem verdiğini vurgulayan Goodyear Ticari Lastikler Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Bu yıl Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine 34 şehre gideceğiz. Yol Arkadaşım aktivitemizle kamyoncu dostlarımıza yakın olmanın yanında yeni ürün ve hizmetlerimiz konusunda onları bilgilendireceğiz. Ayrıca satış sonrası hizmetlerimizle en zorlu koşullarda bile onların yanında olduğumuzun altını bir kez daha çizeceğiz” dedi.

Kooperatifleri ziyaret edecek olan Goodyear yetkilileri, 26 Haziran 2013’e kadar sürecek olan etkinliklerde Tekirdağ ve Edirne’den başlayarak, Kırklareli, İzmit, Bursa, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Manisa, Uşak, Manisa, İzmir, Muğla, İzmir, Isparta, Antalya, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Gaziantep, Şırnak, Şanlıurfa, Adıyaman, Elazığ, Malatya, Sivas, Trabzon, Ordu, Amasya, Kırıkkale, Kastamonu, Bartın, Düzce, Bolu, Sakarya, Yalova gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki illerde kamyoncu dostları ile buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir