Mayıs 25, 2013

Gülpaş Gıda'ya 20 kamyon

Anadolu Isuzu N serisi kamyonlar, filoların gücüne güç katmaya devam ediyor. Isuzu Gaziantep Bayisi Özdicle Otomotiv tarafından, Algida ve Eti firmalarının bayilerinden Gülpaş Gıda’ya 12 adet NPR8 ve 8 adet NPR10 kamyon düzenlenen törenle teslim edildi.

Gaziantep’te gerçekleştirilen teslimat törenine, Anadolu Isuzu Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Bölge Satış Sorumlusu Kubilay Özcan, Özdicle Otomotiv Firma Sahibi İbrahim Dicle, Özdicle Otomotiv Satış Müdürü Aykut Baş ve Gülpaş Gıda Firma Sahibi Nurettin Gül katıldı.

Düzenlenen teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler, “Anadolu Isuzu olarak müşterilerimizin araç alım talepleri olsun olmasın, devamlı suretle ihtiyaçlarına yönelik uygun tercih yapabilmeleri doğrultusunda, kendilerine ziyaretlerde bulunuyor ve ideal araçlarımıza yönlenmeleri konusunda onlara yardımcı oluyoruz” dedi.
Gürler, sözlerine şöyle devam etti: “Teslimatlardan sonra bile  müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak amacıyla sürekli takipteyiz. Bu noktada ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve ekonomikliği kadar bayilerimizin de özverili çalışmaları  markamızın popülerliğinin  ilk günkü gibi devam etmesini sağlıyor. Anadolu Isuzu ürünlerini yıllardır tercih etmeye devam eden Gülpaş Gıda’ya ve hizmette kaliteden ödün vermeyen bayimiz Özdicle Otomotiv’e ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.’’

Gülpaş Gıda Firma Sahibi Nurettin Gül ise, Anadolu Isuzu ile çok uzun yıllara dayalı ilişkilerinin artık ticaretin çok ötesine geçtiğini, NPR sınıfı kamyonların dayanıklılığı ve kalitesi  kadar düşük yakıt sarfiyatı ve uygun servis maliyetleri ile de kendilerine kazanç sağladığını belirtti. Gül, araç alımı olsun ya da olmasın gösterdikleri ilgi, alaka ve yol gösterici yaklaşımlarından dolayı da Özdicle Otomotiv’e teşekkürlerini iletti.

Araç satışını gerçekleştiren Özdicle Otomotiv Firma Sahibi İbrahim Dicle de, “Anadolu Isuzu’nun bize verdiği destek ve motivasyonla markanın pazardaki yüksek başarısının sürdürülebilirliği hususunda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda satış ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin her konuda yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir