Ağustos 17, 2007

Gülüç Belediyesi Isuzu'nun Citibus'ları ile hizmet verecek

Anadolu Isuzu Zonguldak Bayisi Özerler Otomotiv, Gülüç Belediyesine altı adet Citibus satışı gerçekleştirdi. Gülüç Belediyesi’nde gerçekleştirilen teslimat törenine Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Alaplı Belediye Başkanı Ekrem Yazıcı, Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Alaaddin Toros ve Anadolu Isuzu Bölge Satış Şefi Cihan Nalbant katıldı.

Araçları Anadolu Isuzu Bölge Satış Şefi Cihan Nalbant’tan teslim alan Güngör, törende yaptığı konuşmada, verdikleri hizmetin kalitesini artırmak için araçlarını yenilediklerini belirtti. Törende konuşan Anadolu Isuzu Bölge Satış Şefi Cihan Nalbant ise şehir içi taşımacılıkta kullanılan Citibus’ların son teknoloji ile tasarlandığına değindi.

60 kişilik yolcu kapasitesine sahip Citibus’lar EURO 3 normunda.  Uzunluğu 7,67 m. İç yüksekliği 2,13 m. 175 beygirlik Common Rail Turbo Dizel Intercooler motoru bulunuyor. Tam havalı, çift devreli ABS, ön disk frenleri, otomatik fren ayar sistemi ve vakum tahrikli eksoz frenleriyle üstün bir güvenlik standardını hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir