Aralık 4, 2013

Günlas, 3 ayda 32 çekici teslimatı yaptı

Antalya bölgesinde Iveco Trucks’ın bayiliğini yürüten Günlas Otomotiv, son 3 ayda 32 adet çekici teslimatı yaparak, pazarda bilinirliğini perçinledi.
2009 yılından bu yana sürdürdükleri çalışmaların sonucu ve yansıması olarak bölgenin en önemli nakliye firmalarının Iveco Hafif Taşıt ve Iveco Trucks markasını tercih etmesinin nedenlerini açıklayan Günlas Otomotiv Ağır Vasıta Satış Müdürü Hamdi Kotay, başarılarındaki sırrın karşılıklı güven olduğunu söyledi.
Hamdi Kotay, şunları söyledi: “Nakliye sektörü müşterisi araç yatırımı yaparken bazı kriterleri çok önemsiyor. Bunlardan en önemlileri aracın kullanım maliyetinin düşüklüğü, satış sonrası servis hizmetinde markanın her zaman yanında olduğunu hissetmesidir. IVECO Trucks markası uzun yıllardan bu yana gelen bilgi ve tecrübesini Euro 5 araçlarda da göstermiş, nakliyede ana giderin akaryakıt gideri olduğunun bilinciyle pazarın en az yakıt tüketen araçlarını üretebilmek için büyük bir bütçeyle şu an pazara sunulan Hı-way 420.19 Euro 5 EEV ve 460.19 Euro 5 EEV motorlu araçları müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. Bizlerde Günlas Otomotiv ekibi olarak bu ürünleri müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışıp müşterilerimizin bizlere ve markaya olan güveniyle de 3 aylık periyotta bu rakamlara ulaşabildik.”
2013 yılı Ağustos ayından (Hı-way Araç Lansmanı) bu yana yaptıkları teslimatlar ile ilgili bilgi veren Hamdi Kotay, Günlas Otomotiv personeli olarak Iveco Trucks markasını en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini belirtti.
 
Teslimat töreninde konuşma yapan Ersoy Kardeşler’den Mehmet Ersoy, araçların özellikle kullanım maliyetlerine dikkat çekerek, Yeni Stralis Hi-way 460 Beygir Iveco araçların diğer markalara göre yakıt tasarrufunda yüksek avantaj sağladığını ve yeni Iveco araçların 3 yıl 450 bin km garantisiyle ve servis avantajıyla kullanım aşamasında maliyetleri minimize ettiğini belirtti.
Yeni Hi-Way ve Hi-Road araçların performans açısından işletmelere büyük avantaj sağladığını belirten Günlas Otomotiv Ağır Vasıta Satış Müdürü Hamdi Kotay ise Ersoy Kardeşler gibi büyük firmalarla çalışmanın Iveco ailesini çok mutlu ettiğini belirterek, yeni araçların 2013 yılında Avrupa'da yılın aracı seçildiğini ve Türkiye’de de büyük ses getireceği konusunda şüphesinin olmadığını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir