Ağustos 12, 2012

Gürnak Lojistik yeni projelere hazır

Gürnak Lojistik firmasına Bursa Ağır Vasıta tarafından FiloTIR kiralama operasyonu ile kiralaması yapılan beş adet DAF CF 85.460 Lowdeck ve beş adet TIRSAN Mega Perdeli Semi-Treyler’in teslimat töreni, TIRSAN Treyler Adapazarı fabrikasında gerçekleştirildi.

Tören, Gürnak Lojistik Genel Müdürü Hüseyin Beğdeş, FiloTIR Kiralama ve İkinci El Satış Operasyonları Koordinatörü Hasan Özbayrak ve Bursa Ağır Vasıta Genel Koordinatörü Ahmet Uğur’un katılımı ile yapıldı.


FiloTIR hızlı büyüyen firmaların güvenilir alternatifi


Gürnak Lojistik Genel Müdürü Hüseyin Beğdeş, törende yaptığı konuşmada büyüyen organizasyon yapıları içinde finansal dengeleri iyi kurmayı ve öngörmeyi hedeflediklerini ve bu anlamda FiloTIR kiralama operasyonunun firmalarına önemli bir ayrıcalık sunduğuna inandıklarını açıkladı. Beğdeş, ''FiloTIR Kiralama ile ödeyeceğimiz rakamı biliyoruz, trafik, kasko, bakım masrafları gibi detayları düşünmüyoruz. Sadece yeni projelerimize odaklanıyoruz ve geleceğimize daha rahat yön verebiliyoruz. Ayrıca sıfır araç kullanmanın prestijini de yaşıyoruz'' dedi.


‘Bursa Ağır Vasıta ve FiloTIR ile projelerimiz devam edecek’


Gürnak Lojistik Genel Müdürü Hüseyin Beğdeş, Bursa Ağır Vasıta Genel Koordinatörü Ahmet Uğur’un ve FiloTIR Kiralama Koordinatörü Hasan Özbayrak’ın destekleri ile sonuçlandırdıkları kiralama operasyonlarına ağırlık vereceklerini vurguladı.


FiloTIR Kiralama ve İkinci El Satış Operasyonları Koordinatör’ü Hasan Özbayrak, Gürnak Lojistik’in filosunu büyütme projesini FiloTIR ile gerçekleştirmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Gürnak’ın yaklaşık 110 civarında araçtan oluşan ve yüzde 60’a yakını özmal olan filosuna FiloTIR kiralama ile yeni bir büyüme yönü verilmiş oldu. FiloTIR lojistik sektöründe çözüm ortağı olmaya ve filosunu büyütmek isteyen firmalara güvenilir alternatif olmaya devam edecektir'' dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir