Ekim 23, 2013

Güven'den Sertel Makina‘ya ödül

Türkiye’nin ve önde gelen treyler – üst yapı firması Güven, bu yıl ki “en iyi tedarikçi “ ödülünü, Konya’da faaliyet gösteren ve Türkiye’nin sayılı dingil imalatçılarından olan Sertel Makina‘ya verdi. Ödül töreni Güven’in İskenderun’daki fabrikasında gerçekleşti.
  
Güven Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit, ödül töreninde yaptığı konuşmasında, en iyi tedarikçi ödülü kriterlerini yakalayan tek firmanın Sertel Makina olduğunu ifade etti. Kirmit, zamanında teslim, en iyi kalite, uygun fiyat ve her an teknik destek kriterlerinin sadece Sertel Makina tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. Uzun yıllardan beri bu iki güzide firmanın çok düzenli ve
AR-GE tabanlı çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Kirmit, bu ödül törenini her sene düzenleyeceklerini ve  tüm tedarikçilerini de bu sayede motive edeceklerini dile getirdi.
   
En iyi tedarikçi ödülünü Metin Kirmit’in elinden alan Sertel Makina sahibi Mustafa Sert, bu ödülü almaktan ve Güven’in kendilerini bu ödüle layik görmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Bu ödülün, Sertel Makina ailesini daha çok motive ettiğini dile getiren Mustafa Sert, her zaman en iyi kalite, en iyi fiyat, en iyi teknik destek hedefleriyle çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir