Mart 9, 2007

Hakiki Koç'ta Temsa “Diamond” parıltısı

Temsa A.Ş’nin uzun mesafeli şehirlerarası yolculuklar için ürettiği ve sektörün tercih edilen araçlarından biri olan Diamond otobüsler, Hakiki Koç firması tarafından da tercih edildi. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe 1963 yılından bu yana faaliyet gösteren Hakiki Koç, filosuna 2 yeni Diamond otobüs ekledi. Hakiki Koç, 7 Mart Çarşamba günü Temsa Otogar Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen tören ile Diamond otobüsleri teslim aldı.

Teslim töreninde Hakiki Koç Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Niyazoğlu, Genel Müdür Şenol Ayyıldız, İstanbul Temsilcileri Türket Başkurt ve Galip Başkurt hazır bulundular. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Niyazoğlu, Hakiki Koç bünyesinde bulunan Diamond araçların yolcular tarafından memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak tercih ettiklerini belirtti. Hakiki Koç Genel Müdürü Şenol Ayyıldız da, Temsa ile yaptıkları işbirliğinden mutluluk duyduklarını belirterek, “Lüks ve konforlu otobüslerle şehirlerarası yollarda 44 yıldır hizmet veriyoruz. Daha nice yıllar hizmet kalitemizi korumak ve filomuzun gücünü artırmak için Diamond otobüsleri tercih ettik. Temsa’nın otobüs üretimindeki 23 yıllık tecrübesine güveniyoruz” dedi.

Estetik ve işlevsel özellikleri nedeniyle Hakiki Koç firması tarafından tercih edilen Diamond, her türlü yol koşullarında yüksek performans sağlıyor ve yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor. Diamond otobüslerdeki LCD monitörlerden kabin içi TV-DVD yayınları, güçlü kliması ve mutfak ünitesi yolculuk konforunu alışılmışın ötesine taşıyor. Temsa’nın diğer yolcu taşıma araçlarında olduğu gibi Diamond otobüslerde de standart olarak bulunan emniyet kemerleri yolcuların güvenliğini maksimum düzeyde sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir