Eylül 21, 2008

HAMA TRUCKS Türkiye'de ilk araçlarını İNCİ'ye teslim etti

Türkiye’de taşıma hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve taşıma ekipmanlarnın edinilmesine yönelik hizmet çeşitliliği artıyor. Koluman’ın öncülüğü ile Türkiye’de hizmet vermeye başlıyan Hama Trucks ilk araçlarını yola çıkardı.

Hama Trucks’ın ilk teslimatıyla birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamış oldu. Konuya ilişkin yapılan basın açıklamasında aşağıdaki bilgiler verildi.

Çekici, Kamyon ve Treyler Uzun dönem Operasyonel kiralama hizmetleri veren ve 2008 Haziran ayından bu yana Türkiye’de Faaliyet gösteren  Hama Oto Kiralama A.Ş  ,  İnci Lojistik A.Ş. / İzmir ile  bağlantısını  yaptığı 20 adet Çekicinin ilk 7 adedini teslim etti.

Teslimata Hama Oto Kiralama A.Ş. den Filo Müdürü Can Bayrakeri ve İnci Lojistik şirketinden, Yurtiçi Lojistik Müdürü Tamer Yalçın ve ekibi katıldılar

İnci Lojistik A.Ş.  firmasının yurtiçi operasyonunda kullanacağı bu araçlar firmanın talebi üzerine toplam 1050 litre akaryakıt depolu ve 1100 mm 5.teker yüksekliği ile teslim edilmiştir.

Hama ‘nın profesyonel Filo yönetim hizmeti sayesinde , Nakliye işletmesi asli işine konsantre olabilmekte ve  filo takip işlerini tamamen , Hama-Trucks’a devretmiş bulunmaktadır. Kiracısının araçlarında oluşabilecek tüm sorunlarına karşılık; Hama ; çözüm paketlerini hazır tutar. Araçların bakım ve muayene zamanları geldiğinde sServisten randevuyu alır ve Kiracısını  gereken yerlere yönlendirir.
 
HAMA Trucks; araçların temin edilmesi  dışında sağladığı  lastik, bakım, sigorta, bandrol,  servis ve muayene gibi önemli gider kalemlerini  kiralama hizmet paketine dahil ederek bu sayede artık bunları  öngörülebilir masraflar haline getirmiştir.

2008 yılı sonuna kadar toplam 150 adet çekici kiralamayı planlayan Hama Trucks yakın zamanda farklı markalarla yeni ve daha büyük teslimatları yapma hazırlığı içerisindedir.

Hama-Trucks ın hedefi  her zaman, alanındaki en kaliteli markaları, tüketicilere en profesyonel hizmet ile sunmaktır. Operasyonel filo kiralama sektörüne kazandıracağı yeni uygulamalarla gelişimin öncüsü olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir