Mart 15, 2012

Has Otomotiv otobüs müşterileriyle Beyaz Rusya'daydı

Mercedes-Benz'in önde gelen yetkili satıcılarından Has Otomotiv, 2011 yılında otobüs alan müşterisine yönelik 3-5 Mart tarihleri arasında Beyaz Rusya’ya Meridyen Turizm’in organizasyonu ile bir gezi düzenledi.

Sezon öncesinde otobüs müşterileri ile bir araya gelmek isteyen Has Otomotiv, Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk kentine 3-5 Mart tarihleri arasında bir gezi organize etti. Geziye; Has Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Latif Karaali, İcra Kurulu Üyeleri Mustafa Sarıgül ile Engin Gündoğdu, Genel Müdür Uğur İrfanoğlu, Mercedes Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş Busstore Müdürü Haluk Burçin Akı, Mercedes Benz Taşıt Ticaret’ten  Burak Türkel,Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş’den Tolga Sezer, Mercedes-Benz Türk Pazarlama İletişim’den Emir Sami İşmen ile yaklaşık 80 otobüsçü katıldı.

Organizasyon kapsamında Beyaz Rusya’nın en ünlü el sanatlarının gerçekleştirildiği Minsk yakınlarında bir açık hava müzesi olan ve 19. yüzyıl köy hayatını yansıtan Dudutki Köyü’ne bir gezi düzenlendi. Burada katılımcılar samagon adındaki el yapımı Votka’nın ve ekmeklerinin tadına bakma fırsatı buldular.

Sürpriz doğum günü kutlaması

4 Mart Pazar akşamı ise Minsk’in en ünlü restaurantlarından Moulin Rouge’de düzenlenen gala yemeğinde katılımcılardan Van Gölü Seyahat’in sahibi Necip Kartal, TOFED Genel Başkan Yardımcısı Metin Tırış,Mis Amasya Tur’dan Ceyhan Yancı ile Has Otomotiv yeni Genel Müdürü Uğur İrfanoğlu‘na sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlik ile sezon öncesinde yorgunluk atma ve eğlenme fırsatı bulan otobüs müşterileri keyifli bir gezi geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

“Müşterilerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyduk”

Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, otobüs müşterileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Otobüs müşterilerimiz ile bir arada olmaktan, onların bizlerden beklentilerini öğrenmekten mutluluk duyduk. Bu tür organizasyonlar yoğun geçmesi beklenen sezon öncesinde hem müşterilerimizin hem de bizlerin yorgunluk atma ve sezona keyifli başlamamız açısından önem taşıyor. Yine yıl içinde düzenleyeceğimiz etkinliklerle bir arada olacağız. Otobüs müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya, onlarla birlikte sektörde kalıcı birliktelikler kurmaya devam edeceğiz” diye konuştu.      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir