Ocak 23, 2012

Hasgül Turizm'in önceliği Prestij

Teslimatlarına hız kesmeden devam eden Temsa, son olarak Hasgül Turizm’e 6 adet Prestij Super Deluxe otobüs teslim etti. 13 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen teslimat töreninde Hasgül Turizm sahibi Adnan Gül, Temsa Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Anıl ve Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır hazır bulundu.

Törende konuşan Adnan Gül, “Teslim aldığımız 6 adet Temsa Prestij Super Deluxe ile filomuzdaki Temsa Prestij sayısı 50’ye ulaştı. Personel ve yolcu taşımacılığında hizmet verdiğimiz yolcularımızın konforunu düşünmeyi sürdürüyoruz. Temsa Prestij Super Deluxe’un güven ve konforunun yanında sağladığı düşük yakıt tüketimi ve gücü ise onu tercih etmemizde büyük etken” dedi.


Murat Anıl ise; “Personel taşımacılığının öncü kuruluşu Hasgül Turizm’e gerçekleştirdiğimiz 6 araçlık Prestij Super Deluxe teslimatı ile önemli bir iş birliğinin daha da gelişmesini sağladık. Bu işbirliği bizler için çok önemli. Teslimatı gerçekleşen Prestij Super Deluxe’lerin Hasgül Turizm filosuna hayırlı olmasını diliyoruz ” şeklinde konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir