Şubat 26, 2007

Havaş'ın tercihi yine Temsa Safir

14 havaalanında  yolcu taşımacılığı ve yer hizmetleri sunan  Havaş, taşıma filosunu 15 yeni Temsa Safir otobüsle genişletti.

Havaş’ın yeni Safirleri, 23 Şubat 2007 tarihinde Temsa Otomotiv’in Altunizade Tesisleri’nde törenle teslim edildi. Törene Havaş Genel Müdürü Müjdat Yücel, Temsa Otobüs Pazarlama Müdürü Murat Vanlı ve Otobüs Satış Müdürü Ramazan Yılmaz katıldı.

Törende bir konuşma yapan Havaş Genel Müdürü Müjdat Yücel, taşıma filolarını sadece Temsa markalı  araçlardan oluşturduklarını ve Temsa markalı araçlar ile en iyi hizmet kalitesine ulaştıklarını belirterek “Bu araçları,  yatırım  ve işletme maliyetlerinin ekonomik olması ve müşterilerimize beklenen konforu sunması nedeni ile tercih ediyoruz. Uzun yıllardan beri Temsa ile süren işbirliğimiz, filomuza eklediğimiz yeni araçlar ile daha da güçleniyor” dedi.

Temsa Otobüs Pazarlama Müdürü Murat Vanlı ise avantajlı yakıt kullanan havayolu taşıma şirketlerinin, uzunyol yolcu  taşımalarından aldıkları payı arttırdığını, ancak bu gelişmenin uzunyol otobüs satışlarına henüz tam olarak yansımadığını belirterek,  büyük otobüste  Diamond ve Safir satışlarının olumlu performans gösterdiğini  ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir