Ocak 8, 2008

“Hayat Boyu Fiat” kampanyası sonuçlandı

Fiat markasının Fiat sahipleri için hayata geçirdiği “Hayat Boyu Fiat” kulübünün kampanyası sonuçlandı. 1-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında www.hayatboyufiat.com internet sitesi üzerinden üye olarak mini anketteki soruları cevaplayan internet kullanıcıları arasından yapılan çekiliş ile toplam 16 talihli birbirinden çeştli hediyelere sahip oldu.

Kampanyada 1kişi 106 ekran Beko LCD TV, 5 kişi Apple Macbook dizüstü bilgisayar, 10 kişi de I-Pod sahibi oldu. Ankara’da bulunan Fiat ana bayisi Üstün Otomotiv’de düzenlenen törende büyük ödül olan 106 ekran Beko LCD TV’i kazanan Erkan Pehlivan’a ödülünü Fiat Bölge Koordinatörü Soner Çoklar verdi.

Kulüp kapsamında Fiat kullanıcıları, Fiat servis ve showroomlarda geçerli olacak hayat boyu süren avantajlardan yararlanıyor. “Kartlı müşteri tanıma” sistemi olan Paro altyapısı üzerinde, Fiat kullanıcıları sahip oldukları Paro kartı ile “Hayat Boyu Fiat” kulübünde Fiat servis ve showroom alışverişlerinde kendilerini tanıttıkça avantajlar kazanıyor. Bu avantajlar sahip olunan Fiat marka araç sayısına bağlı olarak artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir