Mart 8, 2013

HGS'ye Türkiye Finans'tan hızlı ve kârlı çözüm

Türkiye Finans, müşterilerinin bütçesini rahatlatacak özel kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Türkiye Finans, otoyol ve köprü geçişlerinde araçlara durmadan hızlı geçiş imkânı sağlayan HGS’ye sahip olmak isteyen müşterileri için avantajlı bir kampanya düzenliyor. 

31 Mayıs’a kadar HGS için Türkiye Finans şubelerine başvuranlara HGS etiketi ücretsiz veriliyor. İlk HGS bakiyesi yüklemesi üzerinden de 15 TL hediye ediliyor. Üstelik HGS ile otoyol ve köprülerdeki tüm geçişler %20 indirimli yapılıyor. 1.sınıf araçlar için HGS etiketlerini müşterilerine ilk olarak İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki şubelerinden vermeye başlayan Türkiye Finans, kısa zaman içerisinde müşterilerine HGS etiketlerini tüm şubelerinden sunuyor olacak.

HGS etiketlerini veren Bankalar arasında en avantajlı kampanyayı sunduklarını ifade eden Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar; “Türkiye Finans şubelerinden HGS ürününü alabilmek için Bonus özellikli Happy Card, Haremeyn kredi kartı veya herhangi bir Türkiye Finans kredi kartına başvurmak ya da banka hesabına sahip olmak yeterli. Türkiye Finans’tan kredi kartı olmayan ve HGS kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler, Türkiye Finans şubelerinden HGS aldıkları sırada kolaylıkla kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor” dedi.

Türkiye Finans’ta hesabı veya kredi kartı olanlar, HGS bakiyeleri belirledikleri limitin altına düştüğünde otomatik yükleme talimatıyla rahatlıkla HGS’ye para yükleyebiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir