Mayıs 24, 2012

Horoz Taşıt Servis tesisini büyüttü

Renault Trucks'ın ilk bayisi olan Horoz Taşıt Servis, satış sonrası hizmet alanını büyüttü. Türkiye'nin büyük lojistik firmalarına yaptığı satışların yanında gerçekleştirdiği paket program anlaşmaları ile de bilinen bayi, böylelikle bu hizmetini daha ileri boyutlara taşımış oldu. Yapılan 650 m2lik ek tesis ile  kapalı alanı 2100 m2'ye çıkan toplam 6250 metrekarelik tesisin açılışına Renault Trucks üst düzey yetkilileri katıldı.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN:

http://www.tasiyanlar.com/galeri.asp?galeriID=7&sayfa=1

Açılış törenine Renault Trucks Emea Sales ve Global Brand Başkanı Heinz-Jürgen Löw, Renault Trucks’dan Ticari Araç Başkan Yardımcısı Michel Girod, Renault Trucks Finans  Başkan Yardımcısı Olaf Marten De Groot, İş Kontrolü Başkan Yardımcısı Thierry Sebbane, Bayi Perakende Geliştirme Başkan Yardımcısı Jean Mateos, Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Eric Sahakian, Renault Trucks Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Mete Büyükakıncı, Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Horoz Taşıt Servis Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz, Horoz Taşıt Servis Genel Müdürü Gürkan Gürbüz ve Satış Müdürü Soner Alperöz katılım gösterdi.


Tören konuşmasında Horoz Taşıt Servis'in Türkiye'de ilklere imza attığını belirten Horoz Taşıt Servis Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz yeni tesis ile birlikte bir konsept yenilemesine gittiklerini belirterek şunları söyledi:

“Şirketimizin 70. yılını kutluyoruz. Türk ticaret hayatında uzun bir zaman. Renault Trucks ile başladığımız otomotiv endüstrisindeki faaliyetlerimiz de uzun bir zaman. Lojistik alanındaki bir başka iş ortağımız olan SDV kuruluşu ile de 12. yılımızı doldurduk. Bu şirketlerle çalışmaktan övünç duyuyoruz. Öncelikle Renault Trucks'ın ilk bayisiyiz. Müşteri ihtiyaçlarını anlıyoruz ve ihtiyacı olan konulara da ilk olarak imza attık. İkinci el işlemlerini, servis bakım anlaşmalarını, geri adım anlaşmalarını ilk kez biz gerçekleştirdik ve sektöre öncü olduğumuzu düşünüyoruz.

Renault Trucks'ın yeni konseptinin ilk uygulayıcısı
olacağız. Bu konseptin içerisinde müşteri ve sürücüye çok daha yakın olmak, onları kapıdan itibaren karşılayarak tüm süreçte onların yanında olmak, ihtiyaçlara zamanında cevap vermek var. Tesisle birlikte tüm çalışma konseptimizi yeniliyoruz.”

Renault Trucks Emea Sales ve Global Brand Başkanı Heinz-Jürgen Löw ise Türkiye'inn kamyon üretiminde önemli bir ülke olduğunu ve Avrupa'da üçüncü büyük pazar olduğunu belirterek tesisin önemine değindi. Löw, Türkiye'deki Renault Trucks varlığının her geçen gün daha da güçlendiğini sözlerine ekledi.

Haber ve fotoğraflar

Kaan Kirişçioğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir