Nisan 24, 2013

Hyatt 4 adet Iveco Stralis aldı

Kurulduğu günden bu yana sadece Iveco marka çekiciler ile hizmet veren Hyatt Uluslararası Taşımacılık, filosu için tercihini yine Iveco markasından yana kullandı.

Hyatt’a 2 adet 450 HP motor gücünde EuroTronic şanzımanlı, intarderli, full donanımlı mega kabinli AS440S45 çekici teslimatı yapan Iveco Mersin bayisi Kılıçlar Otomotiv, aynı firmaya Mayıs ayının başında 2 adet 6X4 560 HP gücünde mega kabinli çekici teslim edecek.

Teslimat törenine, Hyatt ortaklarından Mehmet Doğan ile Mustafa Okur’un yanı sıra, Kılıçlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vahdettin Kılıç ve Ağır Vasıta Satış Müdürü Hasan Kayın da katıldı.

Törende bir konuşma yapan Mehmet Doğan, bu kadar rakip markanın bulunduğu kamyon pazarında Iveco markasında kalıcı olarak devam etme kararını almalarında, Iveco markasına duydukları güvenin etkili olduğunu belirterek, ''Kılıçlar Otomotiv ağır vasıta satış ekibinin ilgisi ve yakınlığı ile 24 saat servis hizmetleri de bu kararımızda belirleyici oldu. Ayrıca servis hizmet kalitesinden de son derece memnun kalmamız kararımızı pekiştirdi'' dedi.

Teslimat töreninde Kılıçlar OtomotivYönetim Kurulu Başkanı Vahdettin Kılıç tarafından Hyatt firma ortaklarına günün hatırası olarak bir plaket verildi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir