Mart 15, 2013

Hyundai'nin internet sitesi yenilendi

Hyundai’nin güncel ürün gamının en ince ayrıntılarıyla sunulduğu www.hyundai.com.tr tamamen yenilenerek geliştirildi. Hyundai Motor Company’nin global çatısı altında, tüm ülkelerde aynı temayı kullanan internet sitesi, özellikle yeni araç almayı düşünenlerle Hyundai ve ürünleriyle ilgili bilgi almak isteyenler için kullanışlı fonksiyonlar ve zengin bir bilgi bankası sunuyor. www.hyundai.com.tr’de model bilgileri, teknik özellikleri ve fiyatlarının yanısıra Hyundai Assan tarihçesi, satış sonrası ve test sürüşleri gibi bölümler de bulunuyor.

Yeni bir Hyundai satın almak isteyenler www.hyundai.com.tr’yi ziyaret ettiğinde Modeller bölümüne tıklayarak detaylı bir inceleme şansı buluyor. Ziyaretçiler dilediklerinde kendilerine özel Hyundai modellerini de oluşturabilecek. Renk ve donanım seçenekleriyle beraber motor ve şanzımanı da belirleyen kullanıcılar aynı zamanda oluşturdukları tercihlerini Facebook’da paylaşabilecekler. Sosyal medyada da atılımını günden güne hızlandıran Hyundai, bu sayede kullanıcılarına kişiye özel ve tutkuyla bağlanabilen otomobiller sunmuş oluyor.

Modeller arasında karşılaştırma imkanı da sunan www.hyundai.com.tr, özellikle manuel – otomatik, benzinli veya dizel modeller arasında teknik olarak araştırma yapmak isteyenlere faydalı oluyor. Hyundai’nin Satış Sonrası Hizmetleri’nin de detaylı bir şekilde açıklandığı sitede, Hyundai kullanıcıları merak ettikleri bilgilere anında ulaşmış oluyor. Siteyi ziyaret edenler ayrıca tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Satıcıları’nın adres ve telefon bilgilerini de görebiliyor.

Hyundai markası hakkındaki tüm bilgilere rahatlıkla ulaşılabilen sitede aynı zamanda Haber Merkezi de bulunuyor. Burada tüm basın bültenleri ve modellerin yüksek çözünürlüklü görselleri bulunurken dileyenler reklam filmlerini de izleyebiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir