Mayıs 14, 2013

Hyundai Blue Card sahiplerine yaz avantajları

Hyundai’nin “Satış ve Satış Sonrası” hizmetlerinde avantajlar sunan müşteri bağlılığı programı “Hyundai Blue Card”, yaz tatili öncesinde Hyundai’sine bakım yaptıracak tüm müşterilerine büyük fırsatlar sunuyor.


Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Servisleri’nde 15 Haziran tarihine kadar sürecek olan servis avantajlarında, periyodik bakım, klima, fren, debriyaj parça ve işçiliğinde yüzde 25 fiyat avantajı Blue Card’lıları bekleyen fırsatlardan birkaçı. Çeşitli aksesuarlarda yüzde 25 fiyat imkanının da sunulduğu ayrıcalıklarla dolu avantajlarda, 15 Haziran’a kadar Hyundai Kasko satın alan tüm Blue Card sahipleri aynı zamanda 2000 Blue Puan kazanmış oluyor. Ayrıca servislerden 4 adet lastik alımlarında ise 60 TL fiyat avantajı ve tüm araçlara ücretsiz sunulan 37 farklı noktadan check up hizmeti de en yakın Hyundai Yetkili Servisi’nde müşterilerini bekliyor.
Sadece “Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisleri”nden alınabilecek Hyundai’nin müşteri bağlılığı kartı Blue Card, dokunmatikten QR koda kadar farklı teknolojik özellikleri ve sunduğu avantajlar ile bir ilke imza atıyor. Blue Card sahipleri, Hyundai Yetkili Servisleri’nde yapacağı harcama tutarının yüzde 1’i kadar nakit indirim kazanıyor ve böylece harcadıkça puan kazanıyor. Biriken Blue Puan’lar 3 binin üzerinde ise periyodik bakım işçiliğinde yüzde 40 indirim, Ultra Yol Yardım paketinde özel fiyat avantajı, Hyundai Yetkili Servisleri’nde öncelik ve ücretsiz hizmetler gibi ayrıcalıklara sahip olurken Blue Card’ın avantajlarından sınırsız bir şekilde yararlanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir