Nisan 2, 2013

İDO'dan Bahar Kampanyası

İDO, 5 Nisan – 16 Haziran tarihleri arasında sürecek Bahar Kampanyası’nda yolcularına bir dizi avantaj sağlıyor. Ucuz seçeneklerle dolu Bahar Kampanyası’ndan toplam 200 bin yolcu ve 50 bin aracın yararlanması bekleniyor. İDO ayrıca, 3 Mayıs tarihinden itibaren, web sitesinden gerekleştirilecek satışlarda hizmet bedelini kaldırmaya hazırlanıyor.

İDO'dan yapılan açıklamada, kampanya henüz duyurulmamasına rağmen bugüne kadar toplam 20 bin yolcu ve 4 binin üzerinde araç, kampanya biletlerinden alarak Bahar Kampanyası’na yoğun ilgi gösterdiği belirtildi. Bazı hatlarda, yolculara yeni sürprizler, çok düşük fiyatlı yaya yolcu biletleri için hazırlıklar ise devam ediyor.

Bahar sezonundaki kampanya biletlerinin satışı, daha önceki kampanyalarda olduğu gibi sadece web sitesinden değil, web’ le birlikte, gişe, çağrı merkezi ve acenteler olmak üzere tüm satış kanallarından gerçekleştiriliyor.

Hizmet bedeli kalkıyor

İDO, yolcularının memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, şikayetlerini ise en aza indirmek için başlattığı yolcu dostu kampanyalarına devam ederken, şikayet konusu olan bir konuda daha iyileşmeye gitmek için, web sitesinden gerçekleşen satışlarda da 3 Mayıs tarihinden itibaren hizmet bedeli uygulamasını kaldırma kararı aldı. Daha önce bu hizmet dışarıdan bir kuruluştan alındığı için zorunlu olarak hizmet bedeli uygulayan İDO, yolcularının taleplerini göz önünde bulundurarak bu hizmeti kendi bünyesine kattı ve hizmet bedelini kaldırma kararı aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir