Ekim 17, 2006

İnanç Nakliyat Filosunu BMC İle Güçlendirdi

Konya nakliye sektörü firmalarından İnanç Nakliyat 30 adetlik BMC Pro 827(4×2)ZCX çekici araç siparişinin ilk 17 adedini teslim aldı. Konya BMC bayi Sadıklar Otomotiv'in gerçekleştirdiği teslimat için düzenlenen törene İnanç Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal İnanç ve Sadıklar Otomotiv Şube Müdürü Serkan Süngü katıldı.

Teslimat sonrası açıklamalarda bulunan İnanç Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal İnanç BMC'yi ekonomik yakıt sarfiyatı, yüksek tonaj kapasitesi, geniş servis ağı ile düşük yedek parça maliyeti nedeni ile tercih ettiklerini ifade ederek işletme maliyeti diğer markalara göre çok düşük olan BMC marka araçlar ile yeni araç alımlarını sürdüreceklerini belirtti.

Sadıklar Otomotiv Şube Müdürü Serkan Süngü'de konuşmasında , Pro 827(8×2)ZCX araçların nakliye sektörünün ilk tercihleri arasında olmasının memnuniyet verici olduğunu belirtti. Süngü; 'BMC araç grubumuz tüm sektörlere hitap eden çok uygun koşullar ve alternatif seçenekler sunuyor. Filo araç satışlarımızı hızla sürüreceğiz ve filolar BMC araçlarla büyüyecek. Son iki yılda arka arka gerçekleştirdiğimiz filo satışlarımızla BMC Pazar payımızı bölgemiz de yüksek seviyelere çıkarmış bulunmaktayız.' dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir