Mart 29, 2013

İnançlar Nakliyat 6 adet treyler aldı

Serin Treyler, merkezi Konya’da bulunan İnançlar Nakliyat A.Ş.‘ye 6 adet Optima Light Treyleri Serin Treyler’in merkez fabrikasında düzenlediği törenle teslim etti. Törene Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin ve İnançlar Nakliyat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Murat İnanç katıldı.
 
Töreninde konuşan Murat İnanç, “Serin Treyler ile çok eskilere dayanan hem dostluğumuz hem de bir iş akdimiz var. Bu zamana kadar filomuza katmış olduğumuz araçlardan elde ettiğimiz verimden gayet memnunuz. Ayrıca önceden filomuza kattığımız ve bugün burada teslim almış olduğumuz light model tenteli araçların hafifliği sayesinde daha fazla yük taşıyarak daha fazla kazanca ulaşmaktayız. İnançlar Nakliyat olarak biz, Serin’in her geçen gün tüm ürünlerinde kalitesini arttırdığının en yakın şahitlerindeniz. İnşallah bu başarıları daim olur. Şirket olarak yaptığımız planlara göre, 2013 yılı içerisinde ve de 2014 yılında yatırımlarımız artarak devam edecek. İki firma arasındaki bu iş birliğinin uzun soluklu olacağından hiç şüphem yok. Kendilerine şimdiye kadar bize göstermiş oldukları bu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim “dedi.

Törende söz alan Serin Treyler Yönetim Kuru Üyesi Sayın Recep Serin de, “İnançlar firmasıyla uzun soluklu bir iş ortaklığmızın yanı sıra kökü eskilere dayanan bir dostluğumuz var. Bu iki firmanın büyüyerek bugünlere kadar gelmesindeki en büyük etken, birbirimize olan güvenimiz ve karşılıklı desteklerimizdir. Bu yıl başından itibaren yapmış olduğumuz tüm teslimat törenleri hem çekicide hem de treylerde hedeflerimize ne kadar yakın olduğumuzu göstermektedir. Tabiî ki biz hedeflerimize ulaşmamızın yanı sıra hedeflerimizi aşma çabasındayız. Kurulan bu dostluklar ve iş ortakları sayesinde de  bu çabamızın karşılığını fazlasıyla aldığımızı söyleyebilirim. Ben de firmamıza göstermiş oldukları tüm destek ve yakınlıklarından dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir