Mayıs 2, 2013

İnci Akü alana 6 ay yol yardımı ücretsiz

İnci Akü’nün 62 Ah ve 75 Ah ürünlerini Nisan ayından itibaren satın alan araç kullanıcıları 6 ay boyunca ücretsiz yol yardımı kullanabilecek. Kampanya İncitaş tarafından İnci Akü bayileri aracılığıyla satışı gerçekleşen binek araç akülerinde geçerli olacak.
Yol yardım hizmetini kullanmak isteyen araç kullanıcıları İncitaş’ın yol yardım hattı olan 4445Akü(258)’i arayarak kampanyadan yararlanabilecekler.
İncitaş, yol yardım hizmetlerini “araç teminatları” ile “organizasyon ve bilgi hizmetleri” başlığında iki ayrı kategoride sunuyor. Araç teminatları; arıza durumunda aracın en yakın servise çekilmesi, lastik değiştirilmesi, daima ikametgâha seyahat veya aracı hareketsiz bırakan elektrik veya mekanik arıza durumunda geçerli olan aracın geri getirilmesi için seyahati kapsıyor.
Organizasyon ve bilgi hizmetleri ise; indirimli araç kiralama, turistik bilgiler, yol, kaza ve hava durumu, sağlık kuruluşları, ulaşım araçları, döviz kurları ile ilgili bilgiler, restoranlar ve eğlence merkezleri, konaklama, kültürel aktiviteler, hayvan bakımı hakkında bilgiler, özel günler için organizasyonlar, yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmetleri, tercüme hizmetleri, çiçek gönderim hizmetleri, diğer bilgi hizmetlerini kapsıyor. Kampanya kapsamında organizasyon ve bilgi servislerinden sadece talep edilen bilgiler veriliyor. Hizmet talep edildiği takdirde kişi bedelini ödeyerek bu hizmeti satın alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir