Mart 28, 2013

İntermobil Automechanika'da

Otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 59 yıldır Türkiye pazarına başarıyla sunan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında dünya markalarıyla Automechanika Fuarı’nda yerini alacak.
Bir araçta mükemmel performans için tüm parçaların eşsiz bir uyum içinde çalışması gerektiğine inanan İntermobil, Otomotiv dünyasının ihtiyacı olan armoniyi dünyanın önde gelen yedek parça markaları ile Automechanika’ya getiriyor.
İntermobil, ilk kez Türkiye pazarına sunulacak olan HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS’ın lansmanını yapacağı fuarda temsilcisi olduğu HELLA, WABCO, BEHR HELLA SERVICE, VDO, WABCOWÜRTH ve HELLA GUTMANN SOLUTIONS markalı en son teknolojik ürünleri de tanıtıyor olacak.

İntermobil ziyaretçileri, şehir otomobillerinden beygir gücü yüksek performans otomobillerine kadar her araç sınıfı için en kusursuz fren teknolojisini sunan HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS fren balataları ile güvenliğin, uzun ömrün ve fren konforunun en uygun bileşimine tanıklık edecek.
Emniyet ve kontrol sistemlerinde öncü WABCO’ya ait en son teknolojiyi sunan ürünler, HELLA’nın yeni LED farları, elektrik ürün serisi, ampul ve silecekleri, maden sektörüne yönelik aydınlatmaları da İntermobil’in 150 m²’lik standında katılımcıların beğenisine sunulacak. Behr Hella Service’in klima ve motor soğutma alanındaki geniş ürün yelpazesini, VDO’nun yenileme pazarına yönelik ürünlerini ve dijital takografa yönelik en son yenilikleri yine İntermobil standında bulmak mümkün olacak.

İntermobil’in servislere özel olarak tasarladığı arıza tespit sistemleri ve servis ekipmanları konusunda profesyonelleşen birimi “İntermobil Teknoloji” de İntermobil standında yerini alacak. Binek araçlara yönelik diyagnostik sistemler sunan HELLA GUTMANN SOLUTIONS’ın son ürünü mega macs 66, ticari araçlarda arıza tespitine imkan tanıyan WABCOWÜRTH’ün treylere özel cihazı, Hella’nın LED farlara yönelik geliştirdiği far ayar cihazı ve daha birçok servis ekipmanı ile İntermobil desteği hakkında ayrıntılı bilgiler sunacak. Ziyaretçiler, diyagnostik cihazlarını ücretsiz deneme şansına da erişecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir