Mayıs 28, 2013

İş makinaları sektörü 'sahadakiler'de buluşuyor

ASC Türk, pazarlama stratejileri ile de sektörde fark yaratmayı sürdürüyor. ASC Türk, iş makinaları sektöründe yer alan her meslek grubundan insanı sosyal paylaşım ağı www.sahadakiler.com’da buluşturuyor.

İş makinaları sektöründe faaliyet gösteren her meslek grubunun içeriğinde kendinden bir şeyler bulabileceği, eğlence ve paylaşımı esas alan sosyal ağ sahadakiler.com açıldı. Volvo İş Makinaları, Sandvik Mobil Kırma ve Eleme Üniteleri ve Chigago Pneumatic Kırıcı, Kompresör ve Ekipmanları’nın Türkiye distürübütörü olarak hizmet veren ASC Türk’ün iş makinası sahibi olan, seven, kullanan herkese hediyesi olan sahadakiler.com, tür, marka ve model ayırmaksızın bütün iş makinesi sahiplerine ve kullanıcılarına açık olacak.
 
İş makinaları sektörüne öncülük eden sahadakiler.com projesi hakkında bilgi veren ASC Türk Pazarlama Müdürü Ebru Nihan Celkan, büyük bir hızla iletişim araçlarının merkezine oturmaya başlayan sosyal paylaşım ağlarının gücüne dikkat çekiyor. “Toplumun her kesimini ortak bir platformda buluşturmayı başaran sosyal ağlar artık eğlencenin, bilgi, fotoğraf veya video paylaşımının, gündemi yakalamanın ve hatta gündem yaratmanın da merkezi haline geldi. Sosyal ağların bu itici gücünü gözlemliyor, iş makinaları sektörünün yeniliğe ve gelişmeye açık yapısını da biliyorduk. Bundan hareketle pazarlama stratejileri ile her zaman sektöre öncülük eden ASC Türk, iş makinaları sektörünün tüm paydaşlarını tek bir sosyal ağda buluşturacak olan Sahadakiler’i yaratarak öncü misyonunu bir kez daha yerine getirmiş oldu” diyen Ebru Nihan Celkan, iş makinaları sektöründeki bütün haber sitelerinden ve firmalara ait mikro internet sitelerinden farklı olan Sahadakiler’in gerek kapsamı gerekse proje değeri ile sektöründe bir ilk olduğuna dikkat çekti.
 
Projenin isminin yaratımı ve hayata geçirilme sürecine de değinen Ebru Nihan Celkan, “İş makinesi sektörünün temel işi sahadadır. Operatöründen formenine, şantiye şefinden müteahhidine, ocak işletmecisinden hafriyatçısına kadar herkes saha’ya iner, tüm işlerini saha’da halleder. Sahadakiler bu gerçekten hareketle, herkesin kendine yakın hissedeceği, sıcak ve biraz da hınzır bir isme sahip. Aynı zamanda Sahadakiler, ASC Türk’ün ileriye dönük markalaşma stratejisine ve hedeflerine de çok uygun bir isim” dedi.
 
Hafriyatta, maden ve mermer ocaklarında, barajlarda, yol yapım şantiyelerinde, konut inşaatlarında, müttehitlik projelerinde görev alan ve sürekli sahada olan herkesin mesleki paylaşım platformu olan Sahadakiler kullanıcıları için onlarca seçenek sunuyor. Sahadakiler.com üzerinden üyelik formunu dolduran herkes Sahadakiler’e kolaylıkla üye olabiliyor. Sahadakiler üyeleri bulundukları iş sahasını site üzerinden etiketleyebiliyor, beğendikleri fotoğraf ve videoları paylaşabiliyor, iş makinası sektörünün en geniş forum alanında görüşlerini ifade edebiliyor. Sahadakiler üyeleri kariyer bölümünde ise hem yeni iş olanaklarını görebiliyor hem de işe dair görüşlerini ifade edebiliyor.
 
Üyelerinin iş makinesi sektörüne dair haberleri ve sektörün tamamını ilgilendiren ekonomik gelişmeleri de görebilecekleri sitede, yeni iş olanakları, önemli etkinlikler, yurt içi ve yurt dışı fuarlara ilişkin bilgileri de paylaşılıyor. sahadakiler.com bilgi edinmenin dışında üyelerine eğlenceli vakit geçirmeyi de vadediyor. Özel olarak yazılımı yapılan iş makinası oyunu ile üyeler sitede keyifli vakitler geçirebiliyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir