Mayıs 25, 2013

Işıner İnşaat filosuna 1 Safir

İstanbul Seyahat bünyesinde 3 yıldır hizmet veren bireysel otobüsçüler Ayper Keklik ve Ali Öztoprak, 13 metrelik 1 Safir yatırımında bulundu.

25 yıldır aile bireyleri ile şehirlerarası taşımacılığında faaliyet gösterdiklerini belirten Ayper Keklik, 13 metrelik Safir’i 54 kişilik olduğu için tercih ettiklerini söyleyerek, “İstanbul Seyahat bünyesinde 4 araçla hizmet veriyoruz. Bu ikinci Safir yatırımımız. 13 metrelik Safir’in masrafları muadilleriyle aynı, ama siz aynı maliyet yükü ile daha fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip oluyorsunuz. Bu önemli bir avantaj. Ayrıca yedek parça maliyetleri, yakıt tüketimi ve performans ölçümlerini de içeren işletme maliyetlerinde önemli tasarruf sağlayacağımızı gördük. 2014 yılı sezon öncesinde 1 Safir yatırımı daha yapabiliriz” dedi.  

Kurumsal firmalarla çalışmak önemli

Sektörde kurumsal firmalar bünyesinde çalışmanın öneminin giderek artığına dikkat çeken Ayper Keklik, “Biz İstanbul Seyahat kurumsallığıyla Ankara-Tekirdağ hattında kaliteli hizmet vererek seferlerimizi gerçekleştireceğiz. Aracımızda Bluecom koltuk arkası ekran düşünüyoruz. Uydu ve internet erişimiyle birlikte lig tv’yi de yolcularımıza sunacağız” diye konuştu. Ayper Keklik, bireysel otobüsçüler olarak üreticilerden daha cazip finansman koşulları ile araç yatırımı olanakları tanınmasını beklediklerini ifade etti.

Temsa Ankara bayii Azizoğlu Otomotiv merkezinde düzenlenen teslimat töreninde, Bölge Satış Yöneticisi İlker Canbolat, Satış Müdürü Erkan Arıkan tarafından Işıner İnşaat şirket ortakları Ayper Keklik ve Ali Öztoprak’a teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir