Kasım 18, 2008

Isotlar'da ticari filo kiralama dönemi

Isotlar Grup, Tata markasında Ticari Filo adıyla uzun vadeli araç kiralama hizmetini başlattı. 1 Kasım 2008 tarihi itibariyle başlayan hizmet ile şirketlere kriz ortamında destek olmak amaçlanıyor.  
 
Tata, uygulamada aylık kiralama ücretlerine; tüm vergiler, sigorta, bandrol, bakım, lastik ve akü değişimi gibi birçok kalemi dahil ediyor. İsotlar Grup tarafından yürütülen hizmette, en az 5 araç olmak kaydı ile 24 aylık sözleşmeler yapılıyor. Euro III Tata Pick-up 1100 YTL, Euro IV ise 1250 YTL’lik aylık taksitlerle müşterilere sunuluyor.
 
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan firma yetkilileri, şirketlerin Euro III ve Euro IV 4×4 Tata Pick-up’ları kiralayarak  büyük bir tasarruf sağlayabileceklerini belirttiler. Yetkililer, ilk alım maliyetinin ortadan kalktığı uygulamada, ekonomik kiralama maliyeti ve uygun şartlar nedeniyle, işletme maliyetinde de büyük bir avantaj sunulacağını söylediler.
 
Tata’nın  Ticari Filo hizmeti ile ilgili olarak; 0216 574 05 45 numaralı telefonu arayarak ya da ticarifilo@isotlargrup.com.tr adresine e-mail atarak detaylı bilgi alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir