Kasım 17, 2006

İŞTCELL: iş dünyasının TURKCELL'i

Turkcell, bugüne kadar kurumsal müşterilerine sunduğu kampanya, avantaj, teklif ve tasarruf olanaklarını, İşTcell çatısı altında topluyor. İşTcell, yenilenen kurumsal tarifeler ve “Kullandıkça Kazan” programı, kurumsal müşterilere özel ürün ve çözümleri ile kullanıcılara fayda odaklı fırsatlar sunuyor.

Turkcell Özel ve Kurumsal Müşteriler Pazarlama Bölüm Başkanı Özgür Kölükfakı

İşTcell’in, iş dünyasına sunulan tüm faydaların, tek çatı altında toplandığı bir marka olduğunu belirterek, İşTcell’in içinde barındırdığı bu faydaları, Turkcell Kurumsal Hizmetler’in tüm kanalları ile kurumsal müşterilere taşımaya devam edeceğini vurguladı.
İşTcell avantajlarından yararlanmak için herhangi bir üyelik gerekmiyor. Faturalı ve ön ödemeli tüm kurumsal hatlar, İşTcell’in şirketlere sunduğu kampanya, avantaj ve tekliflerden faydalanabilecek.

Büyük şirketlere ve KOBİ’lere avantajlı kurumsal tarifeler

Dört ve üzeri sayıda Turkcell kurumsal faturalı hattı olan şirketlerin faydalanabileceği BüyükŞirket Tarifesi, yoğunlukla kendi aralarında görüşme yapan büyük ve kurumsal nitelikteki şirketlere ekonomik iletişim imkanı sağlıyor. BüyükŞirket tarifesinin “Şirketiçi İndirimli”, “Şirketiçi Bedava” ve “Sabit&Turkcell İndirimli” seçenekleri bulunuyor. Tercih edilecek seçeneğe göre, şirket içinde bedava görüşme veya % 90 indirim olanağından yararlanılabilir, Turkcell’den sabit hatlara % 23 oranında indirim alınabilir.

Dörtten az sayıda kurumsal hatta sahip şirketlere KOBİ Tarifesi ile avantajlar sunan İşTcell, bu tarifeyi kullanan kurumsal müşterilerine KOBİ YTL Paketleri ile de iletişim masraflarında % 40’a varan oranlarda tasarruf imkanı sunuyor.

İşTcell’den kampanya: Çekilişle 500 aboneye BlackBerry 8700

İşTcell, şirketlere sunacağı kampanyalardan ilkini 03 Kasım – 15 Aralık 2006 tarihleri arasında düzenliyor. Kurumsal aboneler arasında yapılacak çekilişle belirlenecek 500 abone, İşTcell’den BlackBerry 8700 kazanacak. Turkcell Kurumsal Online İşlem Merkezi’nden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da 444 0 532 Kurumsal Müşteri Hizmetleri’nden Özel Şifre alan veya daha önce Özel Şifre Sözleşmesi imzalamış olan her kurumsal abone, çekilişe katılma hakkına sahip olacak.

İşinizi kolaylaştıran İşTcell Servisleri

Turkcell, İşTcell çatısı altında sunduğu Saha Yönetim Servisleri ile şirketlerin sahadaki personeli ile hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını ve şirket araçlarının güncel konum ve hız bilgilerine ulaşmalarını sağlayarak sahadaki verimliliklerini artırıyor.

İşTcell’in Mobil Internet ve Mobil E-posta servisleri ile ise, şirket çalışanları ofis dışındayken dahi işlerini rahatlıkla devam ettirebiliyorlar. İnternete girip şirket İntranet’ine ulaşabiliyor, e-posta gönderip kendilerine gelen e-postaları da anında okuyabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir